Vyhledat zájezd

Hotel Cinnamon Bay

Srí Lanka, Beruwela

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Cinnamon Bey 5*****
Hotel Cinnamon Bey
Hotelový resort Cinnamon Bey Beruwala
Počasí
31 °C - Bouřka
31 °C - Bouřka
Cena za osobu od 30 990 Kč

Dostupných: 1 323 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Hotel se nachází v letovisku Beruwela, od Colomba je vzdálen cca 55 km.

Popis

Resort je přímo na pláži.
6 restaurací servírující asijskou i kontinentální kuchyni, sportovně založení hosté se mohou těšit na kompletně vybavené sportovní centrum (tělocvična, víceúčelová hala, kde můžete praktikovat jógu a další aktivity), lázně Azmaara s profesionálně proškoleným personálem. Nedílnou součástí jsou bazény. Jeden určen pouze pro hosty, kteří jsou ubytování v deluxe pokojích a suitech. Hotelový komplex též nabízí konferenční prostory.

Sport a zábava

Beruwela je známá širokou nabídkou vodních sportů. Doporučujeme navštívit líheň mořských želv, rybí trhy a trhy s místními řemeslnými výrobky.

Ubytování

Představujeme Vám zajímavý luxusní 5* hotelový resort umístěný v rozlehlé zahradě plné kokosových palem a zeleně. Jedná se o komfortní prázdninovou destinaci, jejíž každičký kout je zkrášlen moderním a velkolepým designem. Pobyt zde se stane nezapomenutelným.
V naší základní nabídce naleznete ubytování v superior pokoji. Pokojů tohoto typu je k dispozici 170 a jsou situovány v levém křídle budovy. Každý pokoj má terasu / balkon a výhled do zahrady a na oceán. K základnímu vybavení patří trezor, individuálně nastavitelná klimatizace, telefon, SAT TV, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, fén a zdarma minerální voda.Pokojů vyšší kategorie – deluxe je 28, jsou velmi prostorné a náleží k nim exkluzivní bazén.Kompletní kapacitu doplňují ještě 2 úžasné suity, umístěné v nejvyšším patře, s dechberoucím výhledem na oceán.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat