Vyhledat zájezd

Hotel Chaaya Tranz Hikkaduwa

Srí Lanka, Hikkaduwa

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Chaaya Tranz Hikkaduwa 4****
Hotel Chaaya Tranz
Hotel Hikka Tranz
Hotel Hikka Tranz By Cinnamon
...
Počasí
29 °C - Bouřka
29 °C - Bouřka
Cena za osobu od 31 840 Kč

Dostupných: 2 534 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Ubytování

HIKKA TRANZ BY CINNAMON (ex. Chaaya Tranz Hikkaduwa) 4****:

Hotel se nachází přímo na zlato písčité pláži v letovisku Hikkaduwa, vzdálený 3.5 hodiny od mezinárodního letiště - Bandaranaike International Airport. Má celkem 150 klimatizovaných pokojů (140 Superior Rooms, 4 Corner Suites, 4 Deluxe Rooms, 2 Family Suites), které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, mini barem, kabelovou televizí s DVD přehrávačem, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. Všechny pokoje disponují balkonem s výhledem na Indický oceán. Má 3 restaurace – „Tranzfusion“ hlavní restaurace, formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), „Tranzfix“ s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně, „Crab“, dále 3 bary – „Tranzend“, „Tranzform“ a „Tranzfuse“, který je u bazénu.V hotelu se nachází venkovní bazén, fitness a wellness centrum, lázně s nabídkou procedur a masáží pod dohledem odborného personálu, prádelna a směnárna. Nechybí zde zázemí pro sportovní vyžití, jako je potápění, šnorchlování, surfování, windsurfing nebo rybolov. Hotel má 24 hodinový room servis a internet.

Poloha

HIKKADUWA:

Letovisko západního pobřeží s krásnými písčitými plážemi leží 100 km jižně od hlavního města Colombo. Oblast je známá především turistikou, rybolovem a je ideální lokalitou pro vyznavače windsurfingu. V Hikkaduwě můžete vidět také buddhistický chrám „Gangarama Mahavhara“, poblíž jsou i chrámy „Seenigama, Purana Totagama Kaja Mashavihara nebo Kumarakanda Vihra“. Ve městě žije cca 80 000 obyvatel a za navštívení stojí chovná stanice mořských želv. K dispozici jsou obchůdky, bary a restaurace, kam můžete zavítat k nákupu suvenýrů a občerstvení.


Zajímavá místa v blízkosti : "COLOMBO": Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či budhistický chrám. "KANDY": Město posledních Singálských králů vyzařující elegantním šarmem a atmosférou starověku se nachází v údolí ve výšce 500 m. n. m. a je lemováno vysokými kopci s nádhernou faunou a florou. "Kandy" se právem pyšní svým bohatým kulturním dědictvím. Dominantou ve městě "Kandy" je tzv. "Chrám sv. Zubu", kde je uchována replika schránky s jedním ze čtyř Buddhových zubů, které byly nalezeny po jeho kremaci. Najdete zde také další množství svatyní a chrámů ze 14. století.

Popis

Jedná se  o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Hikkaduwa, které leží 100 km jižně od hlavního města Colombo a  pyšní se svými uchvatnými plážemi a nadstandartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru. 


PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU
CHAAYA TRANZ HIKKADUWA 4* S POLOPENZÍ!!!

Stravování

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program

1. DEN
Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

2. DEN (LETIŠTĚ/HIKKADUWA)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu CHAAYA TRANZ HIKKADUWA 4**** u v HIKKADUWĚ
Ubytování
Volný program

3. DEN - předposlední DEN
Volný program
Možnost fakultativních výletů

POSLEDNÍ DEN
Snídaně v hotelu
Odjezd na letiště

Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat