Vyhledat zájezd

Hotel Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz)

Srí Lanka, Hikkaduwa

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Chaaya Tranz
Hotel Chaaya Tranz Hikkaduwa
Hotel Hikka Tranz
Hotel Hikka Tranz By Cinnamon
...
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 31 840 Kč

Dostupných: 665 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Poloha

Hotel leží na malém poloostrově, z jedné strany obklopen písečnými plážemi u zálivu a z druhé strany krásnými korálovými útesy. Vhodné pro rodiny s dětmi a méně náročnou klientelu, kteří mají rádi živější letoviska a centrum vodních sportů.

Popis

Recepce, restaurace s asijskou a mezinárodní kuchyní, bar u bazénu, bazén pro děti, masáže, koupele, fitness, zahrada se slunečníky a lehátky zdarma. Písečná pláž s korálovým útesem.

Sport a zábava

Široký výběr vodních sportů, šnorchlování, rybaření, plážový volejbal, squash, stolní tenis, večerní živá zábava.

Ubytování

Pokoje s klimatizací, balkónem s výhledem na moře, kabelová TV, DVD přehrávač, minibar, příslušenství pro příplravu kávy a čaje, vlastní koupelna, fén.

Stravování

Snídaně za přípalek polopenze formou bufetu nebo all inclusive, lounge bar, teplé a studené alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby do půlnoci.

Program

Program pobytového zájezdu Srí Lanka: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka. 2.den - přílet na Srí Lanku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Srí Lanka do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na ostrov Srí Lanka každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat