Vyhledat zájezd

Hotel Chaaya Tranz

Srí Lanka, Hikkaduwa

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Chaaya Tranz Hikkaduwa 4****
Hikka Tranz By Cinnamon
Hotel Chaaya Tranz Hikkaduwa
Hotel Hikka Tranz
...
Počasí
31 °C - Bouřka
31 °C - Bouřka
Cena za osobu od 31 840 Kč

Dostupných: 2 664 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Ubytování

Oblíbený hotel Coral Gardens prošel náročnou rekonstrukcí, aby se v listopadu 2011 představil v nové, svěží podobě a pod novým jménem Chaaya Tranz. Nachází se obklopen tropickou vegetací přímo na krásné pláži v jihosrílanském letovisku Hikkaduwa a vedle 150 krásně zařízených, pohodlných pokojů nabízí několik restaurací a barů, potápěčské centrum, plavecký bazén nebo lázeňské centrum na střeše hotelu.
Připraveno je na 150 luxusních pokojů včetně několika apartmá a rodinných pokojů. Jsou vymalovány v příjemných, uklidňujících barvách, zařízeny pohodlným ratanovým nábytkem a mezi jejich vybavení patří klimatizace, bezdrátový přistup k internetu, telefon, LCD televizor, DVD přehrávač, minibar, bezpečnostní schránka, varná konvice, vysoušeč vlasů a balkon s pěkným výhledem.

Poloha

Nachází se přímo na pláži v rybářské vesnici Hikkaduwa, která se v poslední době proměnila v živé srílanské letovisko a která leží na jižním pobřeží ostrova přibližně sto kilometrů od hlavního města Colomba. Přesun z letiště zabere kolem 4 hodin cesty.

Popis

Krásná pláž s jemným pískem se rozprostírá přímo před hotelem. Korálový útes, který pláž chrání, zajišťuje skvělé podmínky pro klidné a bezpečné koupání i pro děti.
V hotelu najdeme několik kvalitních restaurací včetně jedné, která se specializuje na mořské plody, kavárnu, dvojici barů nabízejících příjemné posezení u bazénu či v hotelovém lobby, lázeňské centrum nacházející se na střeše hotelu a nabízející masáže a jiné procedury, sladkovodní bazén, fitness centrum nebo certifikované potápěčské centrum. Dále je k dispozici směnárna, konferenční prostory, úschovna zavazadel, internetový koutek či pokojová služba.

Sport a zábava

Hosté se díky nedalekým korálovým útesům, jimiž je Hikkaduwa proslulá, mohou těšit na skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování. Přímo v hotelu mohou relaxovat u bazénu či při masáži, dále se mohou věnovat vodním sportům nebo vyrazit na některý z nabízených výletů, např. do města Galle, kterému vévodí pevnost ze 17. století.

Ostatní

Jedná se o velmi dobře hodnocený, výborně položený hotel, který díky nedávno proběhlé rekonstrukci snadno dostojí vysokým nárokům hostů. Okolí poskytuje skvělé podmínky pro potápění a příjemný pobyt zde najdou i rodiny s dětmi.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat