Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Temple Tree Resort & Spa

Srí Lanka, Induruwa

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Temple Tree Resort and Spa
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 28 800 Kč

Dostupných: 117 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, WiFi připojení, LCD televizory se satelitním příjmem, zázemí k přípravě kávy a čaje, soukromý balkon s výhledem na moře.

Poloha

Hotel Temple Tree Resort & Spa se nachází v centru u pláže Induruwa, 10 minut jízdy od rušné turistické oblasti Bentota. Transfer z mezinárodního trvá cca 2 hodiny jízdy.

Program

Program pobytového zájezdu Srí Lanka: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka. 2.den - přílet na Srí Lanku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Srí Lanka do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na ostrov Srí Lanka každý den, na libovolný počet nocí!!!

Popis

Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, bazén, dětský bazén, dětský klub, lázně, sauna, masáže, pára, vířivka, hlídání dětí, 24 hodinovou pokojovou službu, business centrum, obchůdky. Hotel je vhodný pro klienty s tělesným postižením, hotel má kuřáckou a nekuřáckou část.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat