Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hibiscus Beach Hotel

Srí Lanka, Kalutara

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hibiscus Beach Hotel 3***
Hotel Hibiscus Beach
Počasí
28 °C - Déšť
28 °C - Déšť
Cena za osobu od 25 990 Kč

Dostupných: 2 715 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Ubytování

Dvoulůžkovépokoje deluxe s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, telefonem, minibarem a trezorem /za poplatek/, koupelnou sWC, fénem, balkonem nebo terasou. Vilky jsou umístěny v zahradě a nabízí se dva typy. Vilka s jacuzzi nebo vilka s vlastním bazenem. Luxusní vybavení v prostorných vilkách zahrnuje i DVD přehrávač. Ubytování ve vilkách pouze na vyžádání a zapříplatek. Elektrické napětí je 230 – 240 V. Zásuvky jsou anglického typu se třemi zdířkami. Doporučujeme vzít si s sebou redukci zásuvek.

Popis

Dlouhá, písečná pláž.Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Recepce, dva bazény, hlavní restaurace, restaurace à la carte, dva bary /lobby bar a biliard bar/, kavárna u pláže, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, posilovna, internetová kavárna, obchod a živá hudba každý večer.

Stravování

POLOPENZE -snídaněa večeře formou bufetu. ALL INCLUSIVE / za příplatek/- snídaně,oběd, a večeřeformou bufetu.místní alkoholické nápoje /vodka, whisky, gin, rum, arracka pivo/ a nealkoholické nápoje /coca cola, sprite, fanta, soda, minerálka arůzné druhy koktejlů/od 10- 23hod., malé občerstvení v lobby baru od 11:00 - 16:00hod. Za poplatek mezinárodní alkoholické nápoje a víno. Upozornění: Vden svátku Poya Day (úplněk) a jiných státních či náboženských svátků je zákaz podávání alkoholických nápojů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat