Vyhledat zájezd

Hotel Royal Palms Beach

Srí Lanka, Kalutara

Strava All inclusive, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Royal Palms
Hotelový komplex Royal Palms Beach
Royal Palms & Welness Spa
Royal Palms Beach
...
Počasí
31 °C - Bouřka
Cena za osobu od 28 890 Kč

Dostupných: 1 401 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Sport a zábava

Pro zpestření pobytu je připravena živá hudba, karaoke, kulturní a animační programy, tematické noci. Dále se hosté mohou věnovat tenisu, volejbalu, squashi, badmintonu, stolnímu tenisu, deskovým hrám, šachům nebo se vydat na výlet do okolí (čajová továrna, tradiční rybářská vesnice, želví rezervace, buddhistický skalní chrám...).

Ubytování

Tento luxusní hotel se rozkládá uprostřed veliké tropické zahrady přímo na krásné písčité pláži. Budovy z červených cihel spolu s pagodovitými střechami kontrastují s okolní zelenou vegetací a vytváří tak jedinečnou a útulnou atmosféru.
Pro hosty hledající maximální pohodlí je připraveno 124 pokojů včetně šesti apartmá. Všechny jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací, prostorným balkónem s výhledem na pláž, satelitní televizí, videokanálem, minibarem, bezpečnostní schránkou, telefonem s přímou volbou, vysoušečem vlasů a koupelnou se sprchou či vanou.

Poloha

Hotel se nachází na jihozápadním pobřeží Srí Lanky, 2 kilometry od města Kalutara a od hlavního města Colomba je vzdálen 40 kilometrů. Transfer z mezinárodního letiště zabere asi 2,5 hodiny.

Stravování

Snídaně, za příplatek možnost polopenze, plné penze nebo all inclusive.

Ostatní

Tento hotel je možno doporučit všem zákazníkům, hledající místo pro kouzelnou exotickou dovolenou na nádherné pláži a zároveň požadují prvotřídní služby.

Popis

Krásná písčitá pláž se doširoka rozprostírá přímo před hotelem.
Z hotelového vybavení musíme zmínit klimatizovanou restauraci s vyhlídkou a terasou podávající jídla kontinentální i orientální kuchyně, která zpestří pravidelné tematické večery, restauraci specializující se na čerstvé dary moře, kavárnu, bar, bazén ve stylu laguny s důmyslně rozmístěnými jacuzzi a masážními tryskami, fitness centrum, ájurvédské lázně, internetovou kavárnu, prádelnu, konferenční místnost a 24hodinová pokojovou službu.
Pro nejmenší hosty jsou připraveny dva dětské bazény.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat