Vyhledat zájezd

Koggala Beach Hotel

Srí Lanka, Koggala

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Koggala Village Hotel
Počasí
29 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 34 028 Kč

Dostupných: 118 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Sport a zábava

2 venkovní bazény , stolní tenis, tenisové kurty, hřiště na volejbal a badminton, výbava na šnorchlování , masáže a vodní sporty na pláži.

Ubytování

Komplex se skládá z hlavní budovy ( Koggala Beach Hotel ) a bungalovů ( Club Koggala ). Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací a balkonem nebo terasou s výhledem na moře ( Hotel ) nebo do zahrady ( Club ).

Stravování

Polopenze

Program

Den 1 : VÍDEŇ – COLOMBO Odlet z Vídně do Colomba s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : COLOMBO - KOGGALA Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Nocleh. Den 3 : POBYT U INDICKÉHO OCEÁNU Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využívaní služeb hotelu ( polopenze ). Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 14 : KOGGALA - COLOMBO Snídaně. Check-out z pokoje. Volný den.Transfer na letiště v Colombu. Den 15 : COLOMBO – VÍDEŇ Let s mezipřistáním do Vídně. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu.

Poloha

Tento velice oblíbený plážový komplex se nachází v letovisku Koggala, přímo na pláži, cca 120km od mezinárodního letiště. Nedaleko se nachází městečko Galle, do kterého je dobré autobusové spojení.

Popis

Hotel s vynikající rodinnou atmosférou nabízí svým hostům vstupní recepci s barem, směnárnu, á la carte restauraci s mezinárodní i místní kuchyní, kavárnu, bar u bazénu, kadeřnictví a konferenční místnost. Každý večer hotel nabízí živou hudbu, tématické večery či animační programy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat