Vyhledat zájezd

Goldi Sands Hotel

Srí Lanka, Negombo

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Bouřka
29 °C - Bouřka
Cena za osobu od 27 790 Kč

Dostupných: 2 006 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Hotel Goldi Sands nabízí ubytování na pobřeží ve městě Negombo, 15 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Bandaranaike. Plážový park Negombo se nachází 3,5 km od hotelu Goldi Sands.

Popis

Gril, venkovní bazén, zahrada, terasa, vířivá vana, bar, restaurace (& la carte), restaurace (formou bufetu), parkování, pokojová služba 24 hod. , recepce, expresní služba, směnárna, úschovna zavazadel, praní prádla, žehlení, obchody se suvenýry, prostory pro kuřáky a nekuřáky, business centrum, denní tisk, trezor. Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách za 2,50 USD na hodinu. Písčitá u hotelu.

Sport a zábava

Stolní tenis, vodní sporty, lázně a wellness, masáže, vířivá vana, animační tým.

Stravování

Snídaně, za příplatek polopenze a plná penze. Dietní menu na vyžádání.

Program

Program pobytového zájezdu Srí Lanka: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka. 2.den - přílet na Srí Lanku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Srí Lanka do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na ostrov Srí Lanka každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat