Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Rani Beach Resort

Srí Lanka, Negombo

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Rani Beach Hotel
Počasí
30 °C - Déšť
30 °C - Déšť
Cena za osobu od 27 490 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Ubytování

Standard pokoje jsou vybavené klimatizací, telefonem, SAT TV a malou ledničkou. Většina pokojů je směrována k moři s balkonem.

Program

Program pobytového zájezdu Srí Lanka: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka. 2.den - přílet na Srí Lanku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Srí Lanka do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na ostrov Srí Lanka každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Hotel se nachází přímo na písečné pláži. Hlavní město ostrova Colombo je vzdálené cca 40 km jižním směrem a transfer z mezinárodního letiště trvá cca 20 min. V blízkosti hotelu se nachází řada restaurací, barů a obchůdků.

Sport a zábava

Bazén.

Popis

Prádelna, v lobby Wifi k dispozici zdarma, restaurace, bar, bazén, lehátka a slunečníky k zapůjčení. Hotel je položen v blízkosti pláže.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat