Vyhledat zájezd

Rani Beach Resort

Srí Lanka, Negombo

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Rani Beach Resort
Počasí
33 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy

Poloha

Hotel se nachází přímo na písečné pláži. Hlavní město ostrova Colombo je vzdálené cca 40 km jižním směrem a transfer z mezinárodního letiště trvá cca 20 min. V blízkosti hotelu se nachází řada restaurací, barů a obchůdků.

Popis

Prádelna, v lobby Wifi k dispozici zdarma, restaurace, bar, bazén, lehátka a slunečníky k zapůjčení. Hotel je položen v blízkosti pláže.

Sport a zábava

Bazén.

Ubytování

Standard pokoje jsou vybavené klimatizací, telefonem, SAT TV a malou ledničkou. Většina pokojů je směrována k moři s balkonem.

Program

Program pobytového zájezdu Srí Lanka: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka. 2.den - přílet na Srí Lanku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Srí Lanka do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na ostrov Srí Lanka každý den, na libovolný počet nocí!!!

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Srí Lanka v lokalitě Negombo nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat