Vyhledat zájezd

Pigeon Island

Srí Lanka, Trincomalee

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 26 690 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Hotel Pigeon Island se nachází se v pěkné tropické zahradě ve východní části Srí lanky, je severně od Trincomalee. Hotýlek Pigeon Island obklopuje ho pěkná tropická zahrada a pláž se zlatavým pískem. Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště 250 km a což představuje cca 5 hodin jízdy.

Popis

Recepce, 2 restaurace, bar, bazén, dětský bazén, lázně, ayurvedské masáže, sauna, dětský koutek, hlídaní dětí na vyžádání, prádelna, směnárna. Písčitá u hotelu.

Sport a zábava

Občasné animační programy, tělocvična, stolní hry, vodní spoty na pláži, potápění, výlety.

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, fén, televize se sat., telefon, trezor, varná konvice, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně a večeře.

Program

Program pobytového zájezdu Srí Lanka: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka. 2.den - přílet na Srí Lanku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Srí Lanka do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na ostrov Srí Lanka každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat