Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Mermaid

Srí Lanka, Wadduwa

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost deště
29 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 39 490 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odbavení na letišti Praha - Ru zyně 2 ho d. před odletem. Od let do Kolomba.

Den 2: KOLOMBO: Snídaně v letadle, přílet do Kolomba. Transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: POBYT U MOŘE: Snídaně. Volný program na opalování, koupání, sport a výlety. Hotelová recepce nabízí široký výběr fakultativních výletů - např. prohlídky měst Kandy, Nuwara Eliya, Galle, safari do NP Yala. Dlouhé písčité pláže s nádherně čistou mořskou vodou Vás vybízí k potápění, surfování či rybaření. Srí Lanka však nabízí mimo pláží také něco navíc - fascinující vnitrozemí s bujnou vegetací, které můžete probádat jak v rámci organizované skupiny, tak i indi viduálně, se zapůjčeným mo tocyklem nebo vozidlem. Mezi největší atrakce patří návštěva starého královského města Kandy, spojená s návštěvou sloní farmy. K Vašemu příjemnému poby tu přispěje mnoho vynikajících res taurací v okolí hotelu a podél pláží.

Den 9: KOLOMBO - PRAHA: V ranních hodinách transfer na letiště v Kolombu a odlet do Prahy. Let na trase.

Poloha

Hotel Mermaid ***, Srí Lanka-Wadduwa: Klidný hotel se 72 pokoji se nachází v rozlehlé tropické zahradě, vzdálenost 74 km jižně od mezinárodního letiště v Kolombu.

Popis

Hotel Mermaid ***, Srí Lanka-Wadduwa: Restaurace s mezinárodní kuchyní, bar, kavárna, 2 venkovní bazény, dětské brouzdaliště, sauna, fitness, obchody se suvenýry, konferenční centrum.Písčitá přímo u hotelu.

Sport a zábava

Hotel Mermaid ***, Srí Lanka-Wadduwa: Vodní sporty, tenis, squash, volejbal, animační programy a tematické večery pro hotelové hosty.

Ubytování

Hotel Mermaid ***, Srí Lanka-Wadduwa: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV, telefon, balkon/terasa s výhledem na moře; pokoje typu superior za příplatek.Maximálně 4 osoby na pokoji. V základní ceně je ubytování typu standard.

Stravování

Hotel Mermaid ***, Srí Lanka-Wadduwa: All Inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko nápoje; základní výběr alkoholických nápojů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat