Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel St. Lucian

Svatá Lucie, Gros-Islet

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Možnost deště
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Luxusní dovolená Dovolená a potápění

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Let do Londýna. Po příletu na letiště Heathrow, vyzvednutí zavazadel a transfer do hotelu v blízkosti letiště Gatwick. Ubytování, nocleh.

Den 2: ODLET Z LONDÝNA: Snídaně, přesun na letiště, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem na Sv. Lucii, přílet na letiště Hewanorra, uvítání na letišti a transfer do hotelu dle výběru.

Den 3: SVATÁ LUCIE: Snídaně. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Možnost využití nabídky fakultativních výletů. Při návštěvě Svaté Lucie určitě nevynechejte procházku starým městem Castries s katedrálou a barvitými obchůdky s rumem, návštěvu ostrova Pigeon s ruinami staré pevnosti, oblasti Soufriere s krásnou scenérií, vodopády, kouřícími sirnými vývěry a termálními minerálními lázněmi. Pokud milujete noční život, doporučujeme navštívit páteční party v Gros Islet a Anse la Raye. Svatá Lucie nabízí vynikající možnosti ke šnorchlování a potápění.

Den 9: ODLET PŘES LONDÝN DO PRAHY: Volno na koupání a opalování, odpoledne transfer na letiště a odlet do Londýna.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Po příletu do Londýna na letiště Gatwick vyzvednutí zavazadel a transfer na letiště Heathrow. Odbavení na návazný let do Prahy.

Poloha

St. Lucian **+, Svatá Lucie-severní pobřeží : Příjemný hotel, v bujné tropické zahradě s ideální polohou pro odpočinek, poznávání a nákupy, na jedné z nej­krásnějších pláži Redut na severu ostrova.

Popis

St. Lucian **+, Svatá Lucie-severní pobřeží : 3 restaurace, 2 bary, plážový bar, 2 bazény, lázeňské centrum, miniklub pro děti, fitness centrum, konferenční místnost, nákupní galerie, kadeřník.Dlouhá písečná pláž vhodná pro děti a vodní sporty u hotelu.

Sport a zábava

St. Lucian **+, Svatá Lucie-severní pobřeží : Windsurfing, kajak, šnorchlování, tenis, potápění, rybolov na otevřeném moři, lázeňské centrum.

Ubytování

St. Lucian **+, Svatá Lucie-severní pobřeží : Koupelna, WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, balkon nebo terasa, rádio, TV, telefon, bezpečnostní schránka, minibar.Uzavřené prostory hotelu včetně pokojů jsou nekuřácké!

Stravování

St. Lucian **+, Svatá Lucie-severní pobřeží : Pobyty s All Inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení, nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby během dne.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Svatá Lucie v lokalitě Gros-Islet nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat