Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotelový komplex Eden Rock

Svatý Bartoloměj, Saint Jean

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 142 990 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Eden Rock *****, Saint Jean: Jeden z nejluxusnějších hotelů světa je postaven v romantickém prostředí zálivu Baie de Saint Jean na severním pobřeží ostrova Svatý Bartoloměj. Hotelový komplex Eden Rock patří k tomu nejlepšímu, co v současné době může v celosvětovém měřítku luxusního hotelového ubytování být nabídnuto.

Popis

Eden Rock *****, Saint Jean: 2 restaurace, z toho 1 umístěná přímo na pláži, bar, hotelové lázně s širokou paletou lázeňských služeb, galerie místních umělců, obchod se suvenýry a výrobky značky Eden Rock.Nádherná písečná pláž omývaná křišťálově modrými vodami.

Sport a zábava

Eden Rock *****, Saint Jean: Příležitostná hudební a taneční vystoupení, kajaky, šnorchlování, fitness centrum za poplatek windsurfing, potápění a rybaření, pronájem jachty.

Ubytování

Eden Rock *****, Saint Jean: Celkem 34 ubytovacích jednotek umístěných na skalnaté výspě nebo přímo na písečné pláži, z nichž každá byla dekorována ve svém vlastním individuálním stylu a všechny svým hostům přináší mimořádný zážitek z luxusního bydlení. Terasa se zahradním nábytkem, satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, telefon, trezor, Wi-Fi internetové připojení, klimatizace.

Stravování

Eden Rock *****, Saint Jean: Snídaně formou bufetu.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odbavení 2 hod. před odletem. Přílet na ostrov, transfer na hotel, ubytování.

Den 2: SV. BARTOLOMĚJ: Snídaně. Pobyt u moře, možnost koupání, opalování, sportování a výletů po ostrově. Nezapomeňte vyzkoušet proslulé kulinářské umění místních obyvatel. Doporučujeme fakultativní výlety – Shell Beach v Do Brazil – úchvatný západ slunce, šnorchlování na Ile Fourchue, popřípadě potápění v chráněné mořské rezervaci St. Barth Natural Marine Reserve.

Den 8: SV. BARTOLOMĚJ - PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat