Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Petit St. Vincent

Svatý Vincent a Grenadiny, Grenadiny

Strava Plná penze s nápoji
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 197 990 Kč

Dostupných: 31 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

Petit St. Vincent *****, St. Vincenc: Plážová restaurace i s grilem, bar, lázně.Téměř 2 km bílých písečných pláží omývaných křišťálovými vodami.

Sport a zábava

Petit St. Vincent *****, St. Vincenc: Vodní sporty (šnorchlování, plachtění, jízda na kajaku, windsurfing), potápění, rybolov, tenis, fitness stezka, jóga, piknik na ostrově.

Ubytování

Petit St. Vincent *****, St. Vincenc: 22 nově zrekonstruovaných luxusních jedno nebo dvouložnicových bungalovů přírodního jednoduchého rázu rozmístěných na pláži nebo útesu s klimatizací, koupelnou se sprchou, minibarem, kávovarem, fénem a žehličkou. Terasa se zahradním nábytkem, lehátky a houpací sítí.

Stravování

Petit St. Vincent *****, St. Vincenc: Plná penze s nealkoholickými nápoji je podávána buď v hlavní restauraci nebo na terase bungalovu či kdekoli na ostrově dle požadavku hostů.

Poloha

Petit St. Vincent *****, St. Vincenc: Petit St. Vincent je unikátní hotel na soukromém ostrově omývaném křišťálově čistým mořem s korálovými útesy plnými pestrobarevných ryb, v neobjeveném ráji plném bujné tropické vegetace. Pro zachování kouzla ostrova je zde úmyslně omezeno spojení s okolním světem. Žádná televize, telefony nebo internet, aby Vaše mysl i tělo mohly relaxovat.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat