Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Palm Island Resort

Svatý Vincent a Grenadiny, Palm Island

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Palm Island
Hotel Palm Island Resort & Spa
Pokoje Palm Island Resort
Cena za osobu od 107 290 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená Dovolená a golf

Popis

Ostrov se pyšní pěti dostatečně širokými bělostně písečnými plážemi, které jsou jen na krok od dveří Vašeho pokoje. 8 Palm View a 20 Beachfront pokojů a 8 Plantation suite, 5 Island Lofts suite a 2 vily.
2 restaurace, grill-bar, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, windsurfing, kajaky, tenis, golf, stolní tenis, půjčovna kol, TV místnost, Wi-fi internet zdarma v lobby a v knihovně, boutique.

Ubytování

Palm View pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, koupelna s oddělenou sprchou, WC, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE.

Poloha

Malebný ostrov Palm Island cca 10 minut lodí z ostrova Union Island.
Šarmantní resort se nachází v jižní části grenadinského souostroví na privátním ostrově Palm Island. Vzdálenost od letiště Union Island je cca 10 minut jízdy rychlolodí.

Ostatní

Jeden z nejromantičtějších resortů v Karibiku s velmi privátní atmosférou! Velký bazén s vodopádem! Resort jen pro dospělé!.
Oáza tropického klidu ALL INCLUSIVE v ceně resort jen pro dospělé 5 krásných písečných pláží pro milovníky potápění a šnorchlování vhodné na líbánky držitel mnoha ocenění .
Http://www.palmislandresortgrenadines.com.Poznámka: Za příplatek možnost ubytování v Beachfront pokoji, Plantation nebo Island Lofts suite, příp. ve vile. V období od 3.1. do 23.4. resort neakceptuje ubytování dětí do 16 let, po zbytek roku pak neakceptuje ubytování dětí do 12 let.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat