Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Good Morning Hagersten

Švédsko, Stockholm

Hotel Good Morning Hagersten (hlavní fotografie)
  • Hotel Good Morning Hagersten (fotografie 2)
  • Hotel Good Morning Hagersten (fotografie 3)
  • Hotel Good Morning Hagersten (fotografie 4)
  • Hotel Good Morning Hagersten (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny
Doprava Letecká
Počasí
-8 °C – Zataženo
Eurovíkendy

Poloha

Zažijte s námi výjimečný eurovíkend, během kterého můžete navštívit to nejzajímavější ze Stockholmu. Projít se starým městem Gamla Stan, zhlédnout Královský palác. Užít si kouzelnou plavbu po jezeře Mälaren, vydat se na ostrov Djurgarden s jedinečnými muzei či mnoho dalšího, možností je ve Stockholm opravdu mnoho.

Popis

Zájezd je určen pro individuální turisty. Termín zájezdu i jeho délku je možné přizpůsobit požadavku klienta. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.
V nabídce zájezdu jsou zpravidla kalkulovány nejlevnější ceny letenek do Stockholmu (časy letů se zobrazí pokud v cenové tabulce kliknete na "podrobnosti").


Co musíte vidět:
Staré město (Gamla Stan), Královský palác, Vasa muzeum - Jeho hlavním exponátem a středobodem prohlídky je loď Vasa, která se potopila hned při své první plavbě v roce 1628 ve Stockholmském zálivu. Zde ležela celá staletí pod nánosy písku a byla tak zcela zakonzervována. Díky tomu se zachovala v obdivuhodném stavu. Vyzvednuta byla opět po 333 letech a umístěna v tomto muzeu, které je v současnosti nejnavštěvovanějším ve Skandinávii.
V případě zájmu a dostatku času doporučujeme navštívit také zábavný park Grőna Lunds Tivoli či muzeum legendární švédské skupiny ABBA.



Ve Stockholmu můžete ZDARMA navštívit tato muzea:
Armádní muzeum, Marabouparken, Etnografické muzeum, Halwyl museum - kolekce Halwyl, Švédské muzeum historie, The Royal Coin Cabinet - Královská mincovní skříňka, The Royal Armoury - královská zbrojnice, muzeum středomořských a blízkovýchodních starožitností, Moderna museum, Accelerator, Švédské muzeum přírodní historie a Cosmonova, Národní námořní museum, Muzeum starověkých starožitností, Městské muzeum ve Stockholmu, Hrad Skokloster, Národní muzeum, Středověké muzeum, Arkdes - Arkády, Národní sportovní muzeum Švédska


Orientační vstupné:
Vasa museum - námořnické muzeum - 14 EUR, The Royal Palace - Stockholmský palác- 14 EUR
.

Ubytování

Hotel Good Morning Hagersten 3* se nachází 15 minut jízdy od centra Stockholmu. Pokoje mají TV, pracovní stůl, koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Některé pokoje mají župany, přezůvky a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. V hotelu je dostupné wifi připojení zdarma. Hosté mohou využít služeb hotelové posilovny, nebo si odpočinout v soláriu a sauně. Nápoje si můžete vychutnat v baru až do 23:30. Snídaně formou bufetu se podává každé ráno v hotelu Good Morning Stockholm South.

Stravování

Snídaně.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Švédsko v lokalitě Stockholm nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat