Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Alpbach

Švýcarsko, Berner Oberland, Meiringen - Hasliberg

Ubytování Hotel
Počasí
-16 °C - Sněžení
-16 °C - Sněžení
Cena za osobu od 10 503 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Rodinný 4-hvězdičkový hotel Alpbach leží v centru města Meiringen a cca 300 m od lanovky Haslibergbahn. Šarmantní hotel disponuje recepcí, výtahem, Wi-Fi v celém ubytování (v ceně), místností pro sní...

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
Útulné pokoje jsou vybaveny sprchou s WC, kabelovou TV, Wi-Fi (v ceně,telefonem, rádiem, některé rozkládací pohovkou, fénem na vlasy a trezorem (v ceně).

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze zahrnuje snídani formou švédských stolů a večer z menu o čtyřech chodech. 1x za pobyt Vám bude také servírováno sýrové nebo masové fondue (u celotýdenního pobytu obojí). O Vánocích a na silvestra se můžete těšit na speciální večeři (v ceně).

Ostatní

Důležitá upozornění:
• Vemte prosím na vědomí, že se ve středisku Meiringen od 26. - 30. prosince 2017 koná "Haslitaler Trycheln". Tradiční noční pochod, který může podle polohy Všeho ubytování vést k narušení nočního klidu.
• Vstup do sauny dětem je možný od 12 let a pouze v doprovodu dospělé osoby.
• děti do 12 let využívají lanovky a vleky bezplatně
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Popis

Rodinný 4-hvězdičkový hotel Alpbach leží v centru města Meiringen a cca 300 m od lanovky Haslibergbahn. Šarmantní hotel disponuje recepcí, výtahem, Wi-Fi v celém ubytování (v ceně), místností pro snídaně, jídelním sálem, restaurací, barem, vinným sklípkem a lyžárnou. Navíc můžete zdarma využít saunu, parní lázeň a relaxační místnost, která se v prostorách sauny nachází (16-20 hod.). Za poplatek si můžete dopřát solárium a masáže. Bezplatný vstup obdržíte na krytý bazén Meiringen (otevírací doba viz. vývěska na místě). K dispozici je dle dostupnosti i zpoplatněné parkoviště. V období od 12.01.2018 do 16.03.2018 vždy v pátek mezi Mägisalp a Bidmi máte možnost využít zdarma večerní lyžování (pro držitele vícedenního skipasu). "Rodelbusu" z Meiringenu k Große Scheidegg v období 25.12.2017 - 07.01.2018 a 03.02.2018 - 04.03.2018 můžete bezplatně také využít (pro držitele vícedenního skipasu s platností 4 a více dní). Navíc si můžete vypůjčit saně ve Schwarzwaldalp za zlevněný tarif. Obdržíte ale také "Welcome Lunch" v horské restauraci Mägisalp nebo v restauraci Käserstatt stejně jako zapůjčení saní (pro držitele vícedenního skipasu s platností 5 a více dní).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat