Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Panorama

Švýcarsko, Berner Oberland, Meiringen - Hasliberg

Ubytování Hotel
Počasí
0 °C - Jasno
0 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 773 Kč

Dostupných: 34 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně formou švédských stolů a večerní menu o čtyřech chodech s možností výběru (na výběr je hlavní chod) nebo bufet. O Vánocích (24.12.) a na silvestra se podává menu o pěti chodech (v ceně).

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P:
• příjemné pokoje se satelitní TV
• balkon nebo terasa
Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• příjemné pokoje se satelitní TV
• balkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje se satelitní TV
• balkon nebo terasa
Rodinný pokoj, sprcha/WC, P:
• útulné pokoje se satelitní TV
• dva pokoje, částečně se spojovacími dveřmi
• balkon nebo terasa
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, Wi-Fi (v ceně), telefon, fén a balkon nebo terasu.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (10 CHF na den, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Popis

Tříhvězdičkový Das Hotel Panorama (dříve Hotel Viktoria) se nachází v Hasliberg Reuti, přímo naproti lanovek Meiringen a Bidmi. Za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až k domu. Centrum Haslibergu najdete asi po 50 m. Do střediska Meiringen se dostanete pohodlně buďto lanovkou (u domu) a nebo autem (cca 16 km) Pěkný hotel vám nabídne krásný panoramatický výhled na údolí Haslital, Eiger a Wetterhorn a najdete v něm hotelovou halu s recepcí a Wi-Fi (v ceně), výtah, společenskou místnost a čítárnu, místnost s TV, místnost na podávání snídaní, jídelní sál, restauraci, bar, hernu, terasu a také lyžárnu. Po předchozí domluvě můžete zdarma použít domácí saunu s relaxační místností (dle dostupnosti). Parkoviště a parkovací garáž jsou vám za poplatek k dispozici. V období od 12.01.18 - 16.03.18 máte možnost využít vždy v pátek mezi Mägisalp a Bidmi zdarma večerní lyžování (pro držitele vícedenního skipasu) a také Rodelbus z Meiringenu do Großen Scheideggu je možné využít zdarma od 25.12.17 - 07.01.18 a od 03.02.2018 do 04.03.2018 (pro držitele skipasu na 4 a více dní). Využít můžete také půjčovnu saní za zvýhodněnou cenu ve Schwarzwaldalpua, obdržíte oběd na uvítanou "Welcome Lunch" v restauraci Bergrestaurant Mägisalp nebo v restauraci Bergrestaurant Käserstatt, a v restauraci Berghaus Mägisalp si pak zdarma můžete zapůjčit sáně (pro držitele skipasu s platností 5 a více dní).

Poloha

Tříhvězdičkový Das Hotel Panorama (dříve Hotel Viktoria) se nachází v Hasliberg Reuti, přímo naproti lanovek Meiringen a Bidmi. Za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až k domu. Centr...

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat