Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Alpine Lodge Trübsee

Švýcarsko, Centrální Švýcarsko, Engelberg

Ubytování Hotel
Počasí
4 °C - Sněžení
4 °C - Sněžení
Cena za osobu od 10 287 Kč

Dostupných: 70 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel přímo na sjezdovce. WiFi zdarma na pokojích.
Klidná, 1800 m n. m. v lyžařském středisku Engelberg-Titlis u stanice Trübsee. Cca 800 m resp. 12 min. lanovkou do Engelbergu. Přes den vede sjezdovka až do Engelbergu.
Info pro lyžaře: Vlek/lanovka/sjezdovka: přímo v lyžařské oblasti u horní stanice lanovky Běžecká stopa: cca 600 m Půjčovna lyží: cca 10 m (malý výběr), velká půjčovna cca 800 m v Engelberg Lyžařská škola: cca 800 m v Engelbergu Zimní turist. stezky: u hotelu Skipas servis: v hotelu.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. K večeři výběr z menu o 4 chodech. Vánoční a silvestrovské menu v ceně.

Ostatní

Ostatní informace: Parkování: 1 místo u údolní stanice lanovky na rezervaci zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: v ceně; příjezd/minimální délka pobytu: A1A, A2A, A4A, A2S: denně/7 nocí. B1A, B2A, B4A, B2S: pondělí, úterý, neděle/3 nocí; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners. Upozornění: Poslední jízda lanovkou v 16.30 h., poté již není možný transfer lanovkou. První jízda lanovkou v 8.30 h., dříve není transfer lanovkou možný. Transport zavazadel: možné vzít zavazadla s sebou do lanovky nebo možné odevzdat u údolní stanice.

Popis

Útulný horský hotel s nádherným výhledem na hory lyžařské oblasti Engelberg-Titlis. 37 pokojů na 3 podlažích, výtah, recepce, jídelna, samoobslužná restaurace, bar, domácí kino. Terasa na opalování s krásným výhledem. Lyžárna a sušárna obuvi.Internetový koutek a WiFi zdarma na pokojích.Dětská herna, dětská skluzavka před hotelem, dětské židličky a dětská postýlka (na vyžádání, rezervace v CK).

Sport a zábava

Zdarma: zapůjčení sněžnic. Za poplatek: sáňkování a snowXpark.
Wellness: Zdarma: sauna 16-18 h. (od 12 let).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/B1A/B2A): útulně zařízené pokoje s kab. TV, telefonem, rádiem, županem (za poplatek), sprchou, WC a fénem. A1A/B1A: dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Rodinné pokoje (A4A/B4A): cca 35 m2, 2 patra, 4 lůžka, jinak stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S/B2S): výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat