Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Berghotel Trübsee

Švýcarsko, Centrální Švýcarsko, Engelberg

Ubytování Hotel
Počasí
26 °C - Jasno
Cena za osobu od 12 636 Kč

Dostupných: 63 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Důležitá upozornění:
• K ubytování Berghotel Trübsee se dostanete pouze lanovkou z Engelbergu (cesta trvá cca 10 minut). Poslední lanovka jede v 16.30 h, první sjezd do údolí se koná v 08.30 h. Poté resp. předtím není transport lanovkou možný! Platí pro den příjezdu, odjezdu a pro dobu pobytu.
• Prosím kontaktujte hotel před příjezdem, pokud chcete využít bezplatnou přepravu zavazadel.
• V ceně je skipas, který je platný v během celého pobytu vč. příjezdu a odjezdu.
• Vstup do sauny pro děti od 12 let pouze v doprovodu dospělé osoby.
• Upozornění: Lyžařské školy a sjezdovky pro začátečníky se nacházejí v údolí, to znamená, že děti a začátečníci musí ráno dojít do výchozího bodu, do údolí.
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Poloha

Berghotel Trübsee se nachází uprostřed lyžařského střediska Engelberg-Titlis v nadmořské výšce 1 800 m. Právě zde máte jedinečnou možnost zanechat z rána jako první své stopy na čerstvém sněhu, ubyto...

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj (oddělená lůžka), sprcha/WC, P:

• útulné pokoje s kabelovou TV

Dvoulůžkový pokoj (oddělená lůžka)/přist., sprcha/WC, P:

• útulné pokoje s kabelovou TV

Rodinný pokoj, sprcha/WC, P:

• útulné pokoje na dvou patrech s kabelovou TV

Útulné pokoje jsou se sprchou s WC, plochou kabelovou TV, rádiem, telefonem a Wi-Fi.

Stravování

V ceně zahrnutá je snídaně formou švédských stolů a večerní menu o čtyřech chodech. Vánoční a silvestrovské menu je rovněž zahrnuto v ceně. Dětské menu je na vyžádaní také k dispozici.

Popis

Berghotel Trübsee se nachází uprostřed lyžařského střediska Engelberg-Titlis v nadmořské výšce 1 800 m. Právě zde máte jedinečnou možnost zanechat z rána jako první své stopy na čerstvém sněhu, ubytování je uprostřed lyžařského střediska! Do centra Engelbergu se dostanete přes sjezdovku do údolí nebo lanovkou (cca 10 minut jízdy). Hotel s krásným výhledem na okolní hory má k dispozici hotelovou halu, recepci, výtah, internetový koutek a Wi-Fi, jídelnu na snídaně, restauraci, bar, domácí kino, dětský koutek, lyžárnu se sušákem na lyžáky, s přímím přístupem na sjezdovku a terasu. Sauna je k dispozici zdarma denně od 16.00 do 18.00 hodin. Před hotelem se nachází kluziště pro děti a nelyžaře. U dolní stanice lanovky Engelberg-Titlis je na každou objednávku k dispozici jedno parkovací místo zdarma (místo vám bude obligátně přiděleno personálem ve středisku). Zavazadla můžete k ubytování dopravit lanovkou (v ceně) nebo je nechat k hotelu dopravit zdarma (jenom po předchozím nahlášení). Hosté obdrží v Engelbergu kartičku pro hosty, s kterou získají početní slevy a bezplatné služby př. využívaní skibusu, běžkařských tratí, různá wellness zařízení a jiné (změny a omezení služeb vyhrazena, viz informace na místě).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat