Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Europe Davos

Švýcarsko, Graubünden, Davos

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 14 283 Kč

Dostupných: 19 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Komfortní čtyřhvězdičkový Hotel Europe Davos se nachází v centru Davosu, bezprostředně vedle horské lanovky Schatzalp. Skibus stojí přímo před domem a po předchozí domluvě je možno využít hotelový shuttle (8 - 17 hod.) až k nádraží Davos Platz. K nejbližší stopě pro běžkaře je to pak cca 700 m. K vybavení moderně zařízeného domu patří recepce s příchodovou halou, lobby, společenská místnost, výtah, internetový koutek (v ceně), Wi-Fi (v lobby a společenské místnosti v ceně), herní koutek, místnost na snídaně, restaurace à la carte restaurace Scala, restaurace Au Premier, bar s piánem a každodenní živou hudbou, diskotéka ,,Cabanna'' a lyžárna. Bezplatné wellness zařízení (08 - 22 hod., otevírací doby vyhrazeny) s vyhřívaným krytým bazénem, rekreační částí, saunou a relaxační místností přímo láká k odpočinku. Navíc můžete využít moderní posilovnu s přístroji Technogym. Zpoplatněné parkoviště najdete asi 20 m od hotelu. Ke každému pobytu máte možnost využít cestu nebo zpáteční cestu k Schatzalp zdarma nebo jednodenní vstupenku na sáňkařskou dráhu Schatzalp (viz otevírací doba). S kartičkou hosta Davos Kloster Card můžete kromě toho bezplatně používat i místní autobus Davos-Klosters, vlak mezi Davosem a vesnicí Klosters, ale i několik dalších dopravních spojení. Mimoto nabízí kartička pro hosty také mnoho dalších výhod jako např. bezplatné využití běžeckých tras (viz. informace na místě, změny a omezení vyhrazeny).

Ubytování

Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (balkon), P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• balkon nebo terasa
Rodinný pokoj, sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• dvě přistýlky v opticky odděleném obývacím pokoji
• terasa
Komfortní pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, rádio, fén na vlasy, minibar (za poplatek) a dle typu objednaného pokoje některé také balkon nebo terasu.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá z bohaté snídaně formou švédských stolů a večeře o čtyřech chodech. Děti si mohou ny vyžádání vybrat menu z dětského jídelníčku.

Poloha

Komfortní čtyřhvězdičkový Hotel Europe Davos se nachází v centru Davosu, bezprostředně vedle horské lanovky Schatzalp. Skibus stojí přímo před domem a po předchozí domluvě je možno využít hotelový sh...

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (16 CHF/den, bez krmiva - na přání je možné na místě přiobjednat za 22 CHF/den psí paušál včetně kromě jiného dobrůtkou na přivítanou, psí postelí, miskou na pití a jídlo, viz. informace na místě)
Důležitá upozornění:
• Vstup do wellness zařízení je dětem povolen pouze v doprovodu dospělého.
• Pokoje pro alergiky jsou možné na vyžádání a pouze po předešlém nahlášení (s laminátovou podlahou a antialergickou postelovou přikrývkou).
• Nekuřácké pokoje jsou na vyžádání.
• Děti do 5 let věku včetně, mohou lyžovat bezplatně, pro využití lanovek v údolí je nutné zakoupit skipas zvlášt (půldenní, denní, bodový skipas).
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat