Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem

Švýcarsko, Kombinace destinací

To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem (hlavní fotografie)

21% sleva až

Strava Dle popisu, Dle programu, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Adventní rýnská cesta třemi zeměmi
Air 14 Payerne
Alpská tour - Nejkrásnější partie Alp pěti zemí
Alpské průsmyky a legendární Matterhorn
...
Cena za osobu od 2 390 Kč

Dostupných: 250 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lyžařské zájezdy Poznávací zájezdy Hory a jezera

Program1. den: Odlet z Prahy do Milana, odkud pokačujeme superexpresem, který podjíždí švýcarské Alpy slavným 57 km dlouhým Gotthard Basis tunelem do Lucernu, města s kapličkovým mostem, který je nejfotografovanější mostní konstrukcí Švýcarska. (úschovné v Lucernu cca 10,-CHF /kus není v ceně zájezdu). Odjezd kolem Bernu, Lausanne a ozubnicovou železnicí z Aigle do místa ubytování v Leysinu, horského střediska ve výši 1500 m n. m. Ubytování. Večeře. Nocleh.

2. den: Po snídani odjedeme ozubnicovou železnicí do Aigle, odkud pokračujeme do Ženevy. Projdeme se přes most Mt. Blanc, odkud je za dobrého počasí vidět nejvyšší hora Evropy, uvidíme slavnou katedrálu, arkádovou radnicí, Stěnu reformistů i slavný Jet Eau, vodotrysk chrlící vody do výšky 150metrů. Pokračujeme dále k návštěvě největšího města Konfederace, Curychu, ležícího na stejnojmenném jezeře. Uvidíme mohutný dvouvěžový Münster, kostel Sv. Petra s největším hodinovým ciferníkem na světě, Frauenmünster s Chagallovými vitrážemi i řadu jiných zajímavostí a projdeme se noblesní Bahnhofstrasse, která je výkladní skříní a to nejen tohoto města. Návrat zpět do Leysin. Večeře. Nocleh.

3. den: Po snídani pojedeme přes Aigle a Martigny adhezivní ozubnicovou železnicí Montblanc Express do Chamonix. Možnost výjezdu lanovkou na vyhlídku Aguille du Midi, odkud se nám přiblíží vrcholek Mt. Blancu a kolem se otevře panorama na řadu čtyřtisícovek. Možnost pokračovat za dobrého počasí další lanovkou na vyhlídku Herbronner, kdy trasa této lanové dráhy kopíruje zadní stěwnu nejvyššího vrcholu Evropy. (cena za lanovku celkem cca 80 EUR není zahrnuta do ceny zájezdu). V podvečerních hodinách návrat zpět do Leysinu. Večeře. Nocleh.

4. den: Po snídani pojedeme přes Aigle a Visp do Zermattu, jednoho z nejpopulárnějších horských středisek Švýcarska, kterému vévodí slavný Matterhorn. Zavazadla si dáme do úschovny (poplatek cca 10,-CHF/kus není v ceně zájezdu) a poté vyjedeme na nejkrásnější vyhlídku Gornergratt, do výšky 3081m, odkud máme nádhernou kruhovou panoramu na nejvyšší vrchol Švýcarska, kolem nějž je dalších až 35 čtyřtisícovek. Návrat do Zermattu a dále pak tunelem pod Simplonským průsmykem na letiště do Milana, odkud nás čeká večerní odlet zpět do Prahy.

Ostatní

- to nejzajímavější z celého Švýcarska za 4 dny - pohodlná letecká doprava - ubytování s polopenzí - Swisspass v ceně zájezdu Swisspass garantuje přepravu zdarma v síti SBB a některých lokálních drahách, MHD v některých městech a lodní dopravu na některých jezerech. Na privátních či poloprivátních drahách, jako např. na Pilatus Jungfrau, Gornergratt nebo Rigi Bahn, je garantována pouze sleva. V případě uzávěry horských průsmyků, omezení provozu některých lanovek nebo dalších neovlivnitelných skutečností změna programu vyhrazena. Vzhledem k přestupům a nutnému přenášení zavazadel není zájezd vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí a pro klienty s fóbií z výšek. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat