Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Alpen Resort Hotel

Švýcarsko, Valais Wallis, Zermatt - Cervinia

Alpen Resort Hotel (hlavní fotografie)
 • Alpen Resort Hotel (fotografie 2)
 • Alpen Resort Hotel (fotografie 3)
 • Alpen Resort Hotel (fotografie 4)
 • Alpen Resort Hotel (fotografie 5)Přejít
  do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 9. 12. (So)– 19. 12. (Út)
Délka pobytu 11 dní, 10 nocí
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 229220817627
Počasí
-8 °C – Oblačno
Počasí
-8 °C – Oblačno
Cena za osobu od 73 725FM

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Lyžařské zájezdy

Poloha

Zermatt tvoří turistické centrum Walliského regionu ve výšce 1 608 m n. m. Z tohoto místa vystoupáte do obrovské Ski-Arény, která se rozléhá okolo Matterhornu až k Itálii. V této exkluzivní lázeňské oblasti to žije. Nákupní možnosti, různé akce a volnočasové aktivity jako bruslení, metaná a sáňkování vám nabízí to nejlepší vyžití. I přes velký turistický ruch Zermmat neztrácí nic ze svého kouzla. Nejsou zde žádné architektonické hříchy ve formě vysokých domů, ale najdete zde tradiční stavby. V Zermattu, kde je zákaz aut, se dá cestovat pomocí vlaku, elektrobusu nebo romanticky v kočáře s koňským spřežením.Početné zimní cesty vedou k osadám nebo na sluncem prosluněné vyhlídky na Zermatt, Täsch nebo Randu. Překrásné výlety na sněžnicích můžete podniknout na horském hřebenu „Gornergrat" na Rifflbergu. Zubačkou Gornergradbahn se dostanete na náhorní plošinu odkud si můžete vychutnat výhled na masiv Monte Rosa a na Matterhorn. Ne na kopci, ale uvnitř hory čeká na malé i velké neobyčejný zážitek: ledový palác! Obrovská ledová jeskyně se nachází v lyžařském středisku Mattehorn glacier paradise přímo na ledovci, 15 m pod povrchem. Výtahem se dostanete do světa věčného ledu. V „ledovém paláci" na vás čeká modře se třpytící pohádkový svět, ve kterém jsou k vidění ledové krystaly a ledové sochy. Prochází se zde ledovcovým tunelem nebo se můžete sklouznout na skluzavce z ledu. K odpočinku jsou připravené ledové lavičky pokryté hebkou kožešinou. Ledový palác je zajímavostí pro celou rodinu!

V lyžařském regionu Zermatt-Matterhorn máte možnost se skipasem „Zermatt" využít 200 km sjezdovek a 32 moderních lanovek a vleků. Mezi ně patří i nejvyšší lanovka světa 3s-Bahn. V této kouzelné oblasti najdeme mnoho superlativů: se skoro 4 000 výškovými metry je Matterhorn glacier paradise nejvýše položené lyžařské středisko Alp. Nejvýše položený vlek vedoucí na Malý Matterhorn vede až do výše 3 883 m n. m. a je tak nevýše položenou horskou stanicí v celé Evropě. Z tohoto místa se nabízí fantastický výhled do okolí na 38 alpských velikánů a 14 ledovců. Ledovcové lyžařské středisko Zermatt-Matterhorn je v neposlední řadě také svou mnohostranností a celoroční jistotou sněhu jedno z nejoblíbenějších lyžařských míst ve Švýcarsku. Nejdelší sjezdovka zde měří skoro 25 km. Najdete zde mnoho modrých, červených a především i černých sjezdovek a tak si každý přijde na své. Při jízdě se můžete skoro vždy těšit z výhledu na vrchol Matterhornu. Se skipasem „International" získáte ještě přístup k italskému středisku Cervinia a tím rozšíření na celkem 360 km sjezdovek (viz. lyžařský region). Pro prvotřídní okružní jízdu přes všechny lyžařské vrchy regionu vám doporučujeme vyzkoušet Matterhornské Ski Safari. Na dvou rozdílných cestách (Safari Silber a Safari Gold) můžete celý den sjíždět nádherné sjezdovky bez nutnosti jet dvakrát tím samým vlekem. Začátek je na Rothornu a dále přes Riffelberg, ledovec Theodul, Trockener Steg, Matterhorn glacier paradise, Breuil-Cervinia, Testa Griga a nakonec přes Stafelalp zpět k Zermattu. Jako by to už nebylo tak dost, nabízí region ještě další zajímavosti jako například „Slow Slopes". Na této speciálně označené sjezdovce musí všichni lyžaři jet pomalu a obezřetně. Perfektní místo pro opatrné lyžaře a ty, kteří si jízdu chtějí vychutnat a neprahnou po rychlosti. Více snowparků a dohormady 36 km čeká na zkušené freeridery. Tím je nabídka kolem Matterhornu kompletní.

Vzdálenost od sjezdovky: 200-500m

Popis

Moderní čtyřhvězdičkový Alpen Resort Hotel se nachází okolo 200 m od centra střediska Zermatt a jen cca 300 m od lanovky Gornergratbahn, stejně jako jen 200 m od nádraží. Zastávku skibusu najdete po cca 50 m. Ubytování se skládá ze tří spojených budov. K vybavení prvotřídního hotelu patří hotelový salónek s recepcí, Wi-Fi, společenská místnost, restaurace, bar, 300 m² velký dětský koutek, stolní fotbal a lyžárna. Cca 200 m² velké wellness zařízení s krytým bazénem, parní lázní, finskou saunou, relaxační místností, vnitřní a venkovní vířivkou, ale i posilovnou můžete bezplatně využívat. Za poplatek můžete využít masáže. Vjezd do střediska Zermatt je motorové dopravě zakázán, své auto můžete využít parkoviště v Täschi (za popl.). Do Zermattu se posléze dostanete kyvadlovým vlakem, jízda trvá cca 12 minut. Za poplatek je vám k dispozici i veřejná parkovací garáž v Täschi nebo hotelové parkoviště s nabíjecí stanicí pro elektromobily u Matterhorn Inn. Přicestujete-li vlakem, není problém si s hotelem předem domluvit dopravu z nádaží v Zermattu k hotelu a den odjezdu zpět.

Sport a zábava

Běžky: Pro běžkaře je nabídka v okolí Zermattu spíše menší. Z Täsche do Randa vede 15 km dlouhá trasa křížem krážem idylickou zimní krajinou. Vysokohorská stopa „Furi – Schweigmatten“ se nachází ve výšce 1 864 m a nabízí vám nádherný rozhled na okolní pásmo hor.

Celkem sjezdovek: 322 km

Modrých sjezdovek: 75 km

Červených sjezdovek: 220 km

Černých sjezdovek: 27 km

Celkem vleků: 52

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (max. 2 dos. + 1 dítě), P
• pokoje se dvěma jednolůžky, rozkládací pohovkou pro jednoho (vhodná pro děti do 15 let vč.), psacím stolem, sedacím koutem, rychlovarnou konvicí, trezorem, minibarem (za popl.), telefonem a TV
• koupelna se sprchou nebo vanou, WC a fénem na vlasy
• Wi-Fi

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (balkon), P
• prostorné pokoje se dvěma jednolůžky, rozkládací pohovkou pro jednoho, trezorem, minibarem (za popl.), psacím stolem, sedacím koutem, rychlovarnou konvicí, telefonem a TV
• koupelna se sprchou nebo vanou, WC a fénem na vlasy
• balkon s výhledem na Matterhorn
• Wi-Fi

Rodinný pokoj, sprcha/WC (balkon), P
• prostorné pokoje se třemi jednolůžky, rozkládací pohovkou pro jednoho, trezorem, minibarem (za popl.), psacím stolem, sedacím koutem, rychlovarnou konvicí, telefonem a TV
• koupelna se sprchou nebo vanou, WC a fénem na vlasy
• balkon
• Wi-Fi

Komfortní pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, TV, telefon, Wi-Fi, bezpečnostní schránku, minibar (za poplatek), fén na vlasy a u některých i balkon. Ubytováni můžete být ve všech třech budovách.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o pěti chodech s možností výběru. Všechna jídla se podávají v hlavní budově. Na Silvestra se podává gala menu.

Ostatní

  Důležitá upozornění:
  • Do Zermattu se dostanete shuttle vlakem (za popl.) ze střediska Täsch (vjezd do Zermattu motorovými vozidly není povolen).
 • Vstup do wellness zařízení je povolen dětem pouze za doprovodu dospělé osoby.
 • Nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka.

  Domácí zvířata: domácí zvířata nepovolena

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 125 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 125 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 9. 12. – 14. 12. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 35 725 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 35 725 Kč
Přidat k porovnání 9. 12. – 16. 12. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 50 225 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 50 225 Kč
Přidat k porovnání 9. 12. – 19. 12. (11 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 73 725 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 73 725 Kč
Přidat k porovnání 10. 12. – 15. 12. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 35 725 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 35 725 Kč
Přidat k porovnání 10. 12. – 17. 12. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 50 975 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 50 975 Kč
Přidat k porovnání 11. 12. – 18. 12. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 51 975 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 51 975 Kč
Přidat k porovnání 14. 12. – 24. 12. (11 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 81 975 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 81 975 Kč
Přidat k porovnání 16. 12. – 21. 12. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 40 475 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 40 475 Kč
Přidat k porovnání 16. 12. – 23. 12. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 56 975 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 56 975 Kč
Přidat k porovnání 16. 12. – 26. 12. (11 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 90 975 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 90 975 Kč

Poloha

Zermatt tvoří turistické centrum Walliského regionu ve výšce 1 608 m n. m. Z tohoto místa vystoupáte do obrovské Ski-Arény, která se rozléhá okolo Matterhornu až k Itálii. V této exkluzivní lázeňské oblasti to žije. Nákupní možnosti, různé akce a volnočasové aktivity jako bruslení, metaná a sáňkování vám nabízí to nejlepší vyžití. I přes velký turistický ruch Zermmat neztrácí nic ze svého kouzla. Nejsou zde žádné architektonické hříchy ve formě vysokých domů, ale najdete zde tradiční stavby. V Zermattu, kde je zákaz aut, se dá cestovat pomocí vlaku, elektrobusu nebo romanticky v kočáře s koňským spřežením.Početné zimní cesty vedou k osadám nebo na sluncem prosluněné vyhlídky na Zermatt, Täsch nebo Randu. Překrásné výlety na sněžnicích můžete podniknout na horském hřebenu „Gornergrat" na Rifflbergu. Zubačkou Gornergradbahn se dostanete na náhorní plošinu odkud si můžete vychutnat výhled na masiv Monte Rosa a na Matterhorn. Ne na kopci, ale uvnitř hory čeká na malé i velké neobyčejný zážitek: ledový palác! Obrovská ledová jeskyně se nachází v lyžařském středisku Mattehorn glacier paradise přímo na ledovci, 15 m pod povrchem. Výtahem se dostanete do světa věčného ledu. V „ledovém paláci" na vás čeká modře se třpytící pohádkový svět, ve kterém jsou k vidění ledové krystaly a ledové sochy. Prochází se zde ledovcovým tunelem nebo se můžete sklouznout na skluzavce z ledu. K odpočinku jsou připravené ledové lavičky pokryté hebkou kožešinou. Ledový palác je zajímavostí pro celou rodinu!

V lyžařském regionu Zermatt-Matterhorn máte možnost se skipasem „Zermatt" využít 200 km sjezdovek a 32 moderních lanovek a vleků. Mezi ně patří i nejvyšší lanovka světa 3s-Bahn. V této kouzelné oblasti najdeme mnoho superlativů: se skoro 4 000 výškovými metry je Matterhorn glacier paradise nejvýše položené lyžařské středisko Alp. Nejvýše položený vlek vedoucí na Malý Matterhorn vede až do výše 3 883 m n. m. a je tak nevýše položenou horskou stanicí v celé Evropě. Z tohoto místa se nabízí fantastický výhled do okolí na 38 alpských velikánů a 14 ledovců. Ledovcové lyžařské středisko Zermatt-Matterhorn je v neposlední řadě také svou mnohostranností a celoroční jistotou sněhu jedno z nejoblíbenějších lyžařských míst ve Švýcarsku. Nejdelší sjezdovka zde měří skoro 25 km. Najdete zde mnoho modrých, červených a především i černých sjezdovek a tak si každý přijde na své. Při jízdě se můžete skoro vždy těšit z výhledu na vrchol Matterhornu. Se skipasem „International" získáte ještě přístup k italskému středisku Cervinia a tím rozšíření na celkem 360 km sjezdovek (viz. lyžařský region). Pro prvotřídní okružní jízdu přes všechny lyžařské vrchy regionu vám doporučujeme vyzkoušet Matterhornské Ski Safari. Na dvou rozdílných cestách (Safari Silber a Safari Gold) můžete celý den sjíždět nádherné sjezdovky bez nutnosti jet dvakrát tím samým vlekem. Začátek je na Rothornu a dále přes Riffelberg, ledovec Theodul, Trockener Steg, Matterhorn glacier paradise, Breuil-Cervinia, Testa Griga a nakonec přes Stafelalp zpět k Zermattu. Jako by to už nebylo tak dost, nabízí region ještě další zajímavosti jako například „Slow Slopes". Na této speciálně označené sjezdovce musí všichni lyžaři jet pomalu a obezřetně. Perfektní místo pro opatrné lyžaře a ty, kteří si jízdu chtějí vychutnat a neprahnou po rychlosti. Více snowparků a dohormady 36 km čeká na zkušené freeridery. Tím je nabídka kolem Matterhornu kompletní.

Vzdálenost od sjezdovky: 200-500m

Popis

Moderní čtyřhvězdičkový Alpen Resort Hotel se nachází okolo 200 m od centra střediska Zermatt a jen cca 300 m od lanovky Gornergratbahn, stejně jako jen 200 m od nádraží. Zastávku skibusu najdete po cca 50 m. Ubytování se skládá ze tří spojených budov. K vybavení prvotřídního hotelu patří hotelový salónek s recepcí, Wi-Fi, společenská místnost, restaurace, bar, 300 m² velký dětský koutek, stolní fotbal a lyžárna. Cca 200 m² velké wellness zařízení s krytým bazénem, parní lázní, finskou saunou, relaxační místností, vnitřní a venkovní vířivkou, ale i posilovnou můžete bezplatně využívat. Za poplatek můžete využít masáže. Vjezd do střediska Zermatt je motorové dopravě zakázán, své auto můžete využít parkoviště v Täschi (za popl.). Do Zermattu se posléze dostanete kyvadlovým vlakem, jízda trvá cca 12 minut. Za poplatek je vám k dispozici i veřejná parkovací garáž v Täschi nebo hotelové parkoviště s nabíjecí stanicí pro elektromobily u Matterhorn Inn. Přicestujete-li vlakem, není problém si s hotelem předem domluvit dopravu z nádaží v Zermattu k hotelu a den odjezdu zpět.

Sport a zábava

Běžky: Pro běžkaře je nabídka v okolí Zermattu spíše menší. Z Täsche do Randa vede 15 km dlouhá trasa křížem krážem idylickou zimní krajinou. Vysokohorská stopa „Furi – Schweigmatten“ se nachází ve výšce 1 864 m a nabízí vám nádherný rozhled na okolní pásmo hor.

Celkem sjezdovek: 322 km

Modrých sjezdovek: 75 km

Červených sjezdovek: 220 km

Černých sjezdovek: 27 km

Celkem vleků: 52

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (max. 2 dos. + 1 dítě), P
• pokoje se dvěma jednolůžky, rozkládací pohovkou pro jednoho (vhodná pro děti do 15 let vč.), psacím stolem, sedacím koutem, rychlovarnou konvicí, trezorem, minibarem (za popl.), telefonem a TV
• koupelna se sprchou nebo vanou, WC a fénem na vlasy
• Wi-Fi

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (balkon), P
• prostorné pokoje se dvěma jednolůžky, rozkládací pohovkou pro jednoho, trezorem, minibarem (za popl.), psacím stolem, sedacím koutem, rychlovarnou konvicí, telefonem a TV
• koupelna se sprchou nebo vanou, WC a fénem na vlasy
• balkon s výhledem na Matterhorn
• Wi-Fi

Rodinný pokoj, sprcha/WC (balkon), P
• prostorné pokoje se třemi jednolůžky, rozkládací pohovkou pro jednoho, trezorem, minibarem (za popl.), psacím stolem, sedacím koutem, rychlovarnou konvicí, telefonem a TV
• koupelna se sprchou nebo vanou, WC a fénem na vlasy
• balkon
• Wi-Fi

Komfortní pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, TV, telefon, Wi-Fi, bezpečnostní schránku, minibar (za poplatek), fén na vlasy a u některých i balkon. Ubytováni můžete být ve všech třech budovách.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o pěti chodech s možností výběru. Všechna jídla se podávají v hlavní budově. Na Silvestra se podává gala menu.

Ostatní

  Důležitá upozornění:
  • Do Zermattu se dostanete shuttle vlakem (za popl.) ze střediska Täsch (vjezd do Zermattu motorovými vozidly není povolen).
 • Vstup do wellness zařízení je povolen dětem pouze za doprovodu dospělé osoby.
 • Nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka.

  Domácí zvířata: domácí zvířata nepovolena

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat