Vyhledat zájezd

Hotel Bluebay Beach Resort & Spa

Tanzánie, Zanzibar

Strava All Inclusive, All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
BlueBay Beach Resort and Spa
Bluebay Beach Hotel Resort & Spa
Bluebay Beach Resort
Bluebay Beach Resort & Spa
...
Počasí
32 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 40 790 Kč

Dostupných: 123 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Poloha

Hotel Bluebay Beach Resort se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Zanzibar, na bílé písčité pláži. Hotel zajišťuje transfer z/na letiště, které je od hotelu vzdáleno 46 km. Historická část Zanzibaru Stone Town je od hotelu vzdálena 40 km. V blízkosti hotelu se nachází vesnice Kiwenngwa Gulioni.

Ubytování

Hotelový resort byl postaven v roce 1999 a poslední renovace proběhla v roce 2007. Hotel disponuje 112 pokoji. Prostorné pokoje a apartmány mají výhled na moře a do zahrady. Hosté mají k dispozici balkon nebo terasu, koupelnu, WC, TV, telefon, Wi-fi, mini bar a fén.

Stravování

Plná penze.

Ostatní

Zanzibar je souhrnný název pro 2 ostrovy při východoafrickém pobřeží - jižní ostrov Zanzibar (svahilsky Unguja) a severní ostrov Pemba. Hlavní město a zároveň kulturní a ekonomické centrum je Zanzibar. Jde o oblíbenou destinaci s nádhernými bílými plážemi, velmi zachovalým podmořským světem a nádhernou přírodou v nitru ostrova, což je určitě dostatečný důvod proč jet na dovolenou na Zanzibar. Poznámka: Dvoulůžkové, nebo třílůžkové pokoje a apartmány. Poznámka:.

Popis

V hotelovém areálu se nachází restaurace Makuti, kde podávají mezinárodní kuchyni, Beach Bar and Restaurant nabízí lehká jídla a míchané nápoje a v restauraci Bahari Grill si mohou hosté dopřát mořské plody a steaky. K dispozici je hostům bazén, posilovna, lázně, tenisové kurty, dětské hřiště, brouzdaliště a obchod. Personál hotelu organizuje lekce potápění, jízdu na šlapadlech, windsurfing, pronájem aut a jízdních kol.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat