Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Casa Del Mar

Tanzánie, Zanzibar

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Casa Del Mar Hotel
Počasí
29 °C - Možnost deště
29 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 30 990 Kč

Dostupných: 238 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Program

Den 1 : PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar) Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh. Den 3 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 8 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA Snídaně. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 9 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar) Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh. Den 3 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 11 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA Snídaně. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 12 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar) Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh. Den 3 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 14 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA Snídaně. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 15 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Poloha

Malý hotýlek střední kategorie s rodinou atmosférou se nachází v malé rybářské vesničce na jihovýchodním pobřeží. Okolí hotelu tvoří pláže s bílým pískem a chládek před slunečními paprsky poskytují všudypřítomné palmy.

Popis

Hosté mají k dispozici recepci s turistickými informacemi a úschovnou zavazadel, směnárnu, restauraci a bar. V hotelu se dále nachází obchod se suvenýry. Možné je zařídit dopravu z/na letiště po předešlé domluvě (za příplatek).

Sport a zábava

Venkovní bazén s lehátky a slunečníky či možnost šnorchlování.

Ubytování

Casa del Mar poskytuje ubytování ve 14 pokojích, jež jsou rozmístěné do 3 budov. Výhled z pokojů je na moře (12 pokojů) nebo do tropické zahrady (2 pokoje). Pokoje jsou vkusně dekorovány v tradičním východoafrickém stylu a vybaveny nábytkem z místních materiálů. Ke každému pokoji náleží sociální zařízení, stropní větrák a moskytiéra.

Stravování

Snídaně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat