Vyhledat zájezd

Hotel Doubletree By Hilton Resort Zanzibar

Tanzánie, Zanzibar

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Double Tree by Hilton Hotel
Doubletree By Hilton
Doubletree By Hilton Resort Nungwi
Hotel Double Tree By Hilton
...
Počasí
31 °C - Bouřka
Cena za osobu od 45 370 Kč

Dostupných: 60 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Ubytování

Doubletree Hotel by Hilton byl postaven v roce 2007 a poslední renovace proběhla v roce 2009. Hotel disponuje 98 pokoji. Moderně vybavené a klimatizované pokoje mají výhled na moře, tropickou zahradu a bazén s barem. Hosté zde mají k dispozici koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami, WC, TV s plochou obrazovkou, Wi-fi a minibar.

Poloha

Tento hotelu se nachází na severním pobřeží ostrova Zanzibar na bílé písčité pláži. Hotel na vyžádání zorganizuje transfer z/na letiště, které je vzdáleno 1 hodinu jízdy. V blízkosti hotelu se nachází rybářská vesnice Nungi, kam dojdete pěšky za 5 minut, dále aquarium a Marine Turtle Conservation Pond. Do historické části Stone Town, které je zapsáno na Seznamu UNESCO, dojedete za 1 hodinu.

Popis

V hotelu se nachází restaurace Ngalawa a Fisherman Bar and Gril, kde mají výběr z mezinárodní i místní kuchyně. Bohatá nabídka míchaných nápojů je připravena v baru u bazénu. Klienti mohou dále využít terasu, tropickou zahradu, tělocvičnu, fitness centrum a také služeb kadeřnického salonu a lázní. Pro business klienty je připraven konferenční sál a business centrum. Personál hotelu organizuje program pro děti, lekce jógy, rybaření, šnorchlování, a nebo potápění. V celém areálu je k dispozici Wi-fi připojení.

Stravování

All Inclusive.

Ostatní

Zanzibar je souhrnný název pro 2 ostrovy při východoafrickém pobřeží - jižní ostrov Zanzibar (svahilsky Unguja) a severní ostrov Pemba. Hlavní město a zároveň kulturní a ekonomické centrum je Zanzibar. Jde o oblíbenou destinaci s nádhernými bílými plážemi, velmi zachovalým podmořským světem a nádhernou přírodou v nitru ostrova, což je určitě dostatečný důvod proč jet na dovolenou na Zanzibar. Poznámka: Dvoulůžkové pokoje, apartmány a 1 bezbariérový pokoj Poznámka:.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat