Vyhledat zájezd

Hotel Doubletree Resort By Hilton

Tanzánie, Zanzibar

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 18 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Double Tree by Hilton Hotel
Doubletree By Hilton
Doubletree By Hilton Resort Nungwi
Hotel Double Tree By Hilton
...
Počasí
27 °C - Možnost deště
27 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 34 590 Kč

Dostupných: 886 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Zanzibar 2.den - přílet na Zanzibar, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Zanzibaru do Prahy (Vídně). Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Zanzibar- odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Hotel se nachází v nejsevernější a nejpopulárnější části ostrova Zanzibar a přímo na pláži. Pár kroků od centra města Nungwi.

Popis

Hotel má pokoje s balkonem nebo dvoupokojové apartmány s výhledem na oceán, dále má hotel k dispozici: bazén se sladkou vodou, bussines centrum, Fitness centrum, Wifi v celém hotelu, 2 restaurace a bar. Písečná přímo u hotelu.

Ubytování

Hotel nabízí stylové pokoje různých kategorií s balkonem, výhledem na bazén nebo oceán. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají vlastní sociální zařízení, TV.

Stravování

All inclusive.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat