Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Casa Del Mar Hotel

Tanzánie, Zanzibar, Jambiani

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Casa Del Mar
Počasí
29 °C - Možnost deště
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Luxusní dovolená Exotické zájezdy

Popis

Casa del Mar Hotel ***, Zanzibar jižní pobřeží: Restaurace a bar, bazén (lehátka, slunečníky a plážové osušky pro hosty zdarma), za poplatek: lékař na telefonu, prádelna, taxi, organizace výletů; internet možno využít v sousední internetové kavárně. Managerka hotelu hovoří slovensky.Bílá písečná pláž s výskytem korálů přímo hotelu. Jihovýchod ostrova se vyznačuje velmi dlouhými odlivy.

Sport a zábava

Casa del Mar Hotel ***, Zanzibar jižní pobřeží: Za poplatek možnost šnorchlování s asistencí místních rybářů, centrum vodních sportů a potápěčské centrum na pláži.

Ubytování

Casa del Mar Hotel ***, Zanzibar jižní pobřeží: Koupelna s WC a sprchovým koutem, ventilátor, moskytiéry. Všechny pokoje jsou zařízeny v tradičním svahilském stylu s využitím místních materiálů. 12 pokojů má výhled na moře, 2 pokoje do zahrady. 8 pokojů umístěných v přízemí má malou terasu. 6 pokojů v patře je mezonetových, mají oddělenou obývací místnost a ložnici v patře.V mezonetových pokojích je možno ubytovat až 2 dospělé se 3 dětmi (pokoje v patře za příplatek).

Poloha

Casa del Mar Hotel ***, Zanzibar jižní pobřeží: Malý „eco-friendly“ hotel s pouhými 14 pokoji a příjemnou rodinnou atmosférou je postavený ve svahislkém stylu s využitím přírodních materiálů. Leží cca 1,5 hod jízdy od letiště, přímo u pláže v Jambiani, malé rybářské vesničce, na jihovýchodě ostrova. Hotel nabízí ubytování v pokojích umístěných ve dvoupatrových vilkách obklopených krásnou tropickou zahradou.

Stravování

Casa del Mar Hotel ***, Zanzibar jižní pobřeží: Snídaně (za příplatek polopenze či plná penze).

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy. Odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem.

Den 2: PŘÍLET NA ZANZIBAR: Přílet do hlavního města ostrova Zanzibar. Uvítání na letišti a transfer minibusem do hotelu dle výběru. Volný program.

Den 3: POBYT NA ZANZIBARU: Pobyt u moře se snídaní, polopenzí, plnou penzí či s All Inclusive. Možnost pozorování korálů, necelých 500 m od po bře ží, kam lze při odlivu zejména na vý chodním pobřeží dojít pěšky (až k útesu) a pozorovat bohatý podmořský život (boty do vody nutné). Doporučuje me využít bohaté nabídky fakultativních výletů. Lze navštívit starobylé centrum města Zanzibaru - Stone Town, dále jsou velmi oblíbené výlety do oblasti Kizimka zi s pozorováním delfínů, rybaření, náv ště vy farem na pěstování koření, jehož vů ně se nese celým ostrovem a také návštěva původního pralesa jediného místa, kde žijí červené guerézy pláštíkové.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy. Přílet do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Tanzánie v lokalitě Zanzibar nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat