Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Langi Langi Beach Bungalows

Tanzánie, Zanzibar, Nungwe

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Možnost deště
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Stravování

Snídaně / Polopenze / All Inclusive.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v pokojích typu standard nebo dvoulůžkových pokojích s výhledem na bazén a snadným přístupem k bazénu (pool double room) či v prostorných suitech. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, stropním větrákem, ledničkou, telefonem a trezorem. Postele jsou kryté moskytiérou. K pokojům také náleží venkovní balkón nebo veranda.

Program

Den 1 : PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar) Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh. Den 3 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 11 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 12 : Přílet do Prahy. Konec programu.

Poloha

Okolí hotelu, nacházejícího se na severním konci ostrova Zanzibar, tvoří překrásná pláž Nungwe s jemným bílým pískem a křišťálové průzračná voda Indického oceánu. Hotel, který je pojmenován po aromatické květině nabízí ubytování v bungalovech s výhledem na oceán, bazén či do tropické hotelové zahrady. Letiště je vzdáleno 1 hodinu jízdy.

Sport a zábava

Venkovní bazén, tropická zahrada vhodná k odpočinku, možnost masáží, jízda na kajaku, šnorchlování a potápění. Mnozí hosté jistě ocení možnost návštěvy lekcí vaření, kde se naučí připravovat nejlepší místní speciality.

Popis

V hotelu je hostům k dispozici recepce, restaurace, kavárna s vysokorychlostním internetem, směnárna nebo služby kopírování, faxování a skenování.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Tanzánie v lokalitě Zanzibar nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat