Vyhledat zájezd

Karafuu Beach Resort & Spa Zanzibar

Tanzánie, Zanzibar, Pinqwe

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Karafuu Beach Resort
Počasí
31 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 57 599 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Sport a zábava

Dva bazény, dva tenisové kurty, fitness, stolní tenis, hrací místnost, fotbalové hřiště, potápěčské centrum. SAMAWATI lázně spojují evropskou a východní filosofii a nabízejí řadu kosmetických ošetření, rituálů a masáží. Jedinečnou součástí je I venkovní Thalasso bazén.

Popis

Služby recepce, služby praní, dětský koutek, dva obchody, parkoviště, turistické informace, služby praní. Pro obchodní jednání jsou k dispozici dva konferenční sály.

Ubytování

Hosté jsou ubytováni ve vilách nebo apartmá. Dvě vily jsou umístěny podél pláže a přes soukromou zahradu se vstupuje přímo do prostorného obývacího pokoje. Vily mají dvě oddělené ložnice, dvě koupelny a soukromý bazének. Jsou plně vybaveny, k dispozici je moskytiéra, stropní ventilátor, klimatizace, horká a studená voda, vysoušeč vlasů, telefon, televize, minibar, kávovar a konvice na čaj, trezor, Wi-Fi připojení. Apartmá mají přístup přes soukromou terasu, obývací část, výhled na moře s terasou, jednu ložnici a soukromou venkovní sprchu.

Stravování

Snídaně / Polopenze / All Inclusive

Program

Den 1 : PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar) Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh. Den 3 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 8 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 9 : Přílet do Prahy. Konec programu.

Poloha

Pětihvězdičkový hotelový resort se nachází ve východní části ostrova, rozprostírá se podél písečné pláže lemované palmami, 65 km od mezinárodního letiště a 2 minuty jízdy od vesnice Pingwe. Hotel zajišťuje svatební obřady a oslavy. K dispozici je i konferenční sál pro obchodní jednání.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat