Vyhledat zájezd

Langi Langi Bungalows

Tanzánie, Zanzibar, Nungwi

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Bungalovy Langi Langi
Hotel Langi Langi Bungalows
Počasí
28 °C - Možnost deště
28 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 30 990 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Langi Langi Bungalows ***, Zanzibar - severní pobřeží: Stylový menší hotel s pouhými 32 pokoji s rodinou atmosférou leží ve středisku Nungwi, 60 min. jízdy od letiště. Hotel dýchá pravou africkou atmosférou a společné prostory jsou vybaveny pravými starožitnostmi z dob vlády sultánů.

Popis

Langi Langi Bungalows ***, Zanzibar - severní pobřeží: 1 restaurace, 1 bar, bazén, lehátka u bazénu, půjčovna osušek u bazénu, WIFI internet v lobby hotelu pro hotelové hosty zdarma, směnárana, za poplatek: prádelna, masáže, kopírování, telefon, fax, nabídka výletů.Bílá písčitá pláž přímo u hotelu, nutno sejít po schodech, či projít areálem vedlejšího hotelu (cca 50 m).

Sport a zábava

Langi Langi Bungalows ***, Zanzibar - severní pobřeží: Kuchařské lekce specializované na svahilskou kuchyni, kajaky, za poplatek: potápěčské centrum PADI, šnorchlování, plachtění.

Ubytování

Langi Langi Bungalows ***, Zanzibar - severní pobřeží: Koupelna s WC, individuálně nastavitelná klimatizace, stropní ventilátor, moskytiéra, telefon, trezor (zdarma), lednička, vysoušeč vlasů k zapůjčení v recepci, terasa či balkon.Maximálně 3 osoby na pokoji, 2 dospělé se 2 malými dětmi lze ubytovat v pokojích vyššího standardu za příplatek (na vyžádání a zpětné potvrzení od hotelu). Výhled na moře za příplatek.

Stravování

Langi Langi Bungalows ***, Zanzibar - severní pobřeží: Snídaně – strava formou bufetu, za příplatek polopenze nebo plná penze (obědy a večeře formou menu). Hotel dává prostor zejména výborné svahilské kuchyni a místním specialitám, ale nabízí i mezinárodní kuchyni. Hotelová kuchyně je proslavená na celém ostrově.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy. Odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem.

Den 2: PŘÍLET NA ZANZIBAR: Přílet do hlavního města ostrova Zanzibar. Uvítání na letišti a transfer minibusem do hotelu dle výběru. Volný program.

Den 3: POBYT NA ZANZIBARU: Pobyt u moře se snídaní, polopenzí, plnou penzí či s All Inclusive. Možnost pozorování korálů, necelých 500 m od po bře ží, kam lze při odlivu zejména na vý chodním pobřeží dojít pěšky (až k útesu) a pozorovat bohatý podmořský život (boty do vody nutné). Doporučuje me využít bohaté nabídky fakultativních výletů. Lze navštívit starobylé centrum města Zanzibaru - Stone Town, dále jsou velmi oblíbené výlety do oblasti Kizimka zi s pozorováním delfínů, rybaření, náv ště vy farem na pěstování koření, jehož vů ně se nese celým ostrovem a také návštěva původního pralesa jediného místa, kde žijí červené guerézy pláštíkové.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy. Přílet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat