Vyhledat zájezd

Hotel Mnarani Beach Cottages

Tanzánie, Zanzibar, Nungwi

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 12 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Bouřka
Cena za osobu od 37 990 Kč

Dostupných: 118 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Ubytování

Standardní pokoje jsou velice jednoduše zařízeny v zanzibarském stylu, všechny pokoje mají stropní ventilátor, síť proti komárům, koupelnu/WC a verandu, některé jsou směrem k moři a ostatní do zahrady. Rodinné chatky jsou o něco větší a je zde možnost propojených pokojů. Mají navíc malou kuchyňku s lednicí a soupravou na přípravu kávy a čaje. Deluxe pokoje jsou klimatizované, s telefonem, lednicí, soupravou na přípravu kávy a čaje a velkým balkonem.

Stravování

Bufetová polopenze.

Ostatní

Příjemný hotelový komplex u pěkné pláže. Výhodná poloha na severním pobřeží ostrova, kde moře jen minimálně podléhá výkyvům hladiny v důsledku odlivu a přílivu.

Poloha

Menší hotel se nachází na severojižním cípu ostrůvku Zanzibar, ve vesnici Nungwi. Tato oblast má jedny z nejkrásnějších pláží na ostrově. V okolí hotelu najdete obchůdky i restaurace. Město Stonetown je vzdáleno cca 60 min. jízdy, letiště cca 45 km.

Popis

Komplex nabízí 12 standardních pokojů, 4 rodinné chatky, 10 deluxe pokojů a honeymoon suity a recepci, bazén, jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénu, restauraci, bar, stolní hry, šipky, knihovnu, zdarma internet, šnorchlování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat