Vyhledat zájezd

Hotel Sandies Neptune Pwani Beach

Tanzánie, Zanzibar, Pwani Mchangani

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Neptune Pwani Beach Resort & Spa
Neptune Pwani Beach Hotel Resort & Spa
Počasí
30 °C - Bouřka
Cena za osobu od 45 990 Kč

Dostupných: 62 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Ubytování

Neptune Pwani Beach Resort****+, Zanzibar severovýchodní pobřeží: Koupelna s WC, fén, individuálně nastavitelná klimatizace, moskytiéra, TV SAT, telefon, elektronický trezor, minibar, příslušenství k přípravě kávy a čaje, deštníky, balkon nebo terasa.Maximálně 3 osoby na pokoji, 2 dospělí a 2 děti možno v pokojích „Beach Front Suites“ za příplatek.

Poloha

Neptune Pwani Beach Resort****+, Zanzibar severovýchodní pobřeží: Příjemný hotelový resort se 154 pokoji umístěnými v oddělených patrových vilkách postavených v typickém zanzibarském stylu se nachází cca 40 min jízdy od letiště v letovisku Kiwengwa. Hotel je vhodný pro náročné klienty.

Popis

Neptune Pwani Beach Resort****+, Zanzibar severovýchodní pobřeží: 3 restaurace, 2 bary, 2 bazény a dětský bazén, dětský koutek, obchody, směnárna, business centrum, parkoviště, za poplatek: internet, masáže a lázně, sauna, prádelna, lékař na telefon, turistické centrum s nabídkou výletů.Bílá písečná pláž s výskytem korálů přímo u hotelu. Doporučujeme obuv do vody.

Sport a zábava

Neptune Pwani Beach Resort****+, Zanzibar severovýchodní pobřeží: Vodní aerobik, volejbal, plážový volejbal, vodní pólo, šipky, biliár, stolní tenis, knihovna, stolní hry, za poplatek: centrum vodních sportů (potápění, windsurfing, katamarány, plachtění, rybaření).

Stravování

Neptune Pwani Beach Resort****+, Zanzibar severovýchodní pobřeží: All Inclusive; zahrnuje nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo, víno, snacky během dne, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, zapůjčení osušek na pláži, denní cvičení (aerobik, stretching, vodní aerobik), neprofesionální vybavení na windsurfing, kánoe, plážový volejbal, fotbal, knihovnu, stolní tenis, disco, animační programy. Ostatní sporty za poplatek.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy. Odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem.

Den 2: PŘÍLET NA ZANZIBAR: Přílet do hlavního města ostrova Zanzibar. Uvítání na letišti a transfer minibusem do hotelu dle výběru. Volný program.

Den 3: POBYT NA ZANZIBARU: Pobyt u moře se snídaní, polopenzí, plnou penzí či s All Inclusive. Možnost pozorování korálů, necelých 500 m od po bře ží, kam lze při odlivu zejména na vý chodním pobřeží dojít pěšky (až k útesu) a pozorovat bohatý podmořský život (boty do vody nutné). Doporučuje me využít bohaté nabídky fakultativních výletů. Lze navštívit starobylé centrum města Zanzibaru - Stone Town, dále jsou velmi oblíbené výlety do oblasti Kizimka zi s pozorováním delfínů, rybaření, náv ště vy farem na pěstování koření, jehož vů ně se nese celým ostrovem a také návštěva původního pralesa jediného místa, kde žijí červené guerézy pláštíkové.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy. Přílet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat