Vyhledat zájezd

Ras Michamvi Beach Resort

Tanzánie, Zanzibar

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 35 490 Kč

Dostupných: 11 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze nebo all inclusive light.

Poloha

Hotel Ras Michamvi Beach Resort se nachází cca 900 metrů od vesničky Michamwi Kae a cca 67 km od mezinárodního letiště. Pláž leží přímo u hotelu hotelu.

Popis

Recepce, bazén, dětský bazén, restaurace, bary, WiFi připojení zdarma ve společných prostorech, prádelna, tropická zahrada. Písečná pláž leží přímo u hotelu hotelu.

Sport a zábava

Bazén, animační program, šnorchlování u korálového útesu, potápěčské centrum, výlety, masáže.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, klimatizací, TV, trezorem, malou ledničkou, síť proti hmyzu, balkónem či terasou s výhledem.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Zanzibar 2.den - přílet na Zanzibar, transfer do hotelu, ubytování. Volný program. 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Zanzibaru do Prahy (Vídně). Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Zanzibar- odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat