Vyhledat zájezd

Hotel The Reef and Beach Resort

Tanzánie, Zanzibar, Jambiani

Strava All inclusive, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Bungalovy Reef & Beach Resort
Hotel Reef & Beach Resort
Počasí
29 °C - Bouřka
29 °C - Bouřka
Cena za osobu od 31 970 Kč

Dostupných: 165 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Popis

Kromě recepce s trezorem mohou hosté během pobytu využít konferenční místnost, restauraci a bary. Jeden z barů je umístěn na dřevěné molo nad oceánem. Zde si mohou hosté vychutnat některý z drinků při pohledu na zapadající slunce. U hotelu se dále nachází krásná pláž s bílým pískem.

Sport a zábava

Součástí resortu je venkovní bazén s terasou na opalování a spa centrum nabízející řadu relaxačních procedur.

Ubytování

Komplex nabízí ubytování ve suitech či ve 20 bungalovech s výhledem na oceán nebo do zahrady. Pro rodiny s dětmi či novomanžele je připravena jedna samostatná vilka. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, minibarem a terasou či balkonem s posezením.

Stravování

Snídaně / All Inclusive.

Program

Den 1 : PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar) Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh. Den 3 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 11 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 12 : Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar) Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh. Den 3 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 14 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 15 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Poloha

Tříhvězdičkový hotel The Reef and Beach Resort se nachází mezi městečky Jambiani a Makunduchi na jihovýchodním pobřeží Zanzibaru, pouhých 64 km od hlavního města Stone Town, kde se taktéž nachází mezinárodní letiště.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat