Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Spice Island Hotel & Resort

Tanzánie, Zanzibar, Jambiani

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 43 452 Kč

Dostupných: 1 952 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Poloha

Hotelový resort leží na jihovýchodní straně ostrova, mezi vesnicemi Paje a Jambiani. Hosté mají k dispozici dvě nádherné písčité pláže, veřejnou a soukromou. Hotel je postaven v tradičním stylu a s respektem k okolní přírodě. Hotel zajišťuje svatební obřady a oslavy, je vhodný i pro obchodní jednání a konference.

Popis

Služby recepce, prádelna, čistírna, půjčovna aut, úschovna. Pro obchodní klientelu je k dispozici plně vybavené business centrum, konferenční sál pojme až 90 osob.

Sport a zábava

Venkovní bazén (největší a nejhlubší na ostrově) s částí určenou pro neplavce, wellness a kosmetické procedury. Vodní sporty: katamarán, šnorchlování, potápění, rybaření, windsurfing, jízda na banánu, kitesurfing, potápění ke korálům. Odpočívat, poslouchat hudbu a číst lze v orientálním salónku. Skoro každou středu a neděli pořádá hotel barbeque s živou kapelou a tradiční swahilskou zábavou. Hotel organizuje výlepy po okolí, tématické výlety za historií koření, za delfíny a do hlavního města.

Ubytování

34 apartmá se soukromou terasou je obklopeno botanickou zahradou s fascinujícími druhy rostlin. Prostorné a luxusní pokoje jsou zařízeny v tradičním zanzibarském stylu, jsou vybaveny klimatizací a stropním ventilátorem, koupelnou s teplou a studenou vodou a oddělenými toaletami.

Stravování

Polopenze.

Program

Den 1 : PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar) Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh. Den 3 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 8 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 9 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar) Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh. Den 3 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 11 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 12 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat