Vyhledat zájezd

Hotel Sunset Kendwa Bungalows

Tanzánie, Zanzibar, Kendwa

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 12 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Sunset Kendwa Bungalows
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 35 109 Kč

Dostupných: 130 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Stravování

Snídaně / Polopenze / All Inclusive.

Poloha

Tříhvězdičkový plážový hotel Sunset bungalows se nachází na severním pobřeží a je obklopen krásnou tropickou zahradou.

Popis

V hotelu je kromě recepce služba praní, přístup na internet i restaurace a bar s pravidelným doprovodným programem. Hotel dále zajišťuje dopravu do hlavního města Stone Town.

Sport a zábava

Možnost potápění či vodních sportů v okolí.

Program

Den 1 : PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar) Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh. Den 3 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 8 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 9 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar) Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh. Den 3 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 14 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 15 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar) Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh. Den 3 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 11 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 12 : Přílet do Prahy. Konec programu.

Ubytování

Hotel poskytuje širší výběr ubytování v různých cenových relacích. Všechny pokoje a bungalovy jsou vybaveny vkusně v tradičním zanzibarském stylu. K dispozici je koupelna se sprchou i trezor.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat