Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

The Reef and Beach Resort

Tanzánie, Zanzibar, Jambiani

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 11 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost deště

Exotické zájezdy

Stravování

Snídaně / All Inclusive

Popis

Kromě recepce s trezorem mohou hosté během pobytu využít konferenční místnost, restauraci a bary. Jeden z barů je umístěn na dřevěné molo nad oceánem. Zde si mohou hosté vychutnat některý z drinků při pohledu na zapadající slunce. U hotelu se dále nachází krásná pláž s bílým pískem.

Sport a zábava

Součástí resortu je venkovní bazén s terasou na opalování a spa centrum nabízející řadu relaxačních procedur.

Ubytování

Komplex nabízí ubytování ve suitech či ve 20 bungalovech s výhledem na oceán nebo do zahrady. Pro rodiny s dětmi či novomanžele je připravena jedna samostatná vilka. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, minibarem a terasou či balkonem s posezením.

Poloha

Tříhvězdičkový hotel The Reef and Beach Resort se nachází mezi městečky Jambiani a Makunduchi na jihovýchodním pobřeží Zanzibaru, pouhých 64 km od hlavního města Stone Town, kde se taktéž nachází mezinárodní letiště.

Program

Den 1 : PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar) Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 2 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh. Den 3 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 14 : TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle. Den 15 : Přílet do Prahy. Konec programu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Tanzánie v lokalitě Zanzibar nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat