Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Uroa Bay Beach Resort

Tanzánie, Zanzibar, Uroa

Strava All inclusive, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost deště
29 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 36 890 Kč

Dostupných: 527 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Popis

V hotelu se nachází stylová restaurace, která podává pokrmy tanzanské a mezinárodní kuchyně a bar. Hosté mohou v areálu využít soukromou pláž, tenisové kurty, výřivku, bazén a posilovnu. Děti se mohou zabavit v dětském bazénu. V celém areálu je k dispozici Wi-fi připojení.

Ubytování

Hotelový resort byl vystavěn v roce 2010 a disponuje 61 oddělenými pokoji. Jednotlivé pokoje mají doškovou střechu, jsou vybaveny tradičním nábytkem a mají verandu orientovanou do zahrady a k moři. K vybavení pokojů patří koupelna, WC, klimatizace, TV, lednice, zařízení pro přípravu čaje a kávy, telefon a trezor.

Poloha

Hotel Uroa Bay Beach Resort se nachází na východním pobřeží ostrova Zanzibar a to přímo na pláži. Klienti mohou využít kyvadlovou dopravu na letiště, které je vzdáleno 41 km od hotelu. Historická část Zanzibaru Stone Town, která je zapsaná na Seznamu UNESCO, je od hotelu vzdálena 40 km.

Stravování

All Inclusive.

Ostatní

Zanzibar je souhrnný název pro 2 ostrovy při východoafrickém pobřeží - jižní ostrov Zanzibar (svahilsky Unguja) a severní ostrov Pemba. Hlavní město a zároveň kulturní a ekonomické centrum je Zanzibar. Jde o oblíbenou destinaci s nádhernými bílými plážemi, velmi zachovalým podmořským světem a nádhernou přírodou v nitru ostrova, což je určitě dostatečný důvod proč jet na dovolenou na Zanzibar. Poznámka:.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat