Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Zawadi Beach Villas Matemwe

Tanzánie, Zanzibar

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
30 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 28 490 Kč

Dostupných: 186 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Sport a zábava

Zawadi Beach Villas Matemwe ***+, Zanzibar - východní pobřeží: Za poplatek možnost zajištění výletů za šnorchlováním, dalších výletů a hloubkových potápěčských ponorů.

Ubytování

Zawadi Beach Villas Matemwe ***+, Zanzibar - východní pobřeží: V jedné vile jsou 4 pokoje a ve druhé 3 pokoje. V patře se nacházejí pokoje Zawadi Sea View a v přízemí pokoje Salme Sea View. K vybavení všech pokojů patří koupelna s WC, moskytiéry, ventilátor, individuálně nastavitelná klimatizace, trezor, lednička, Wifi připojení, terasa či balkon s výhledem na bazén a oceán (pokoje v 1. patře za příplatek).

Stravování

Zawadi Beach Villas Matemwe ***+, Zanzibar - východní pobřeží: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze či plná penze (výběr z menu).

Poloha

Zawadi Beach Villas Matemwe ***+, Zanzibar - východní pobřeží: Zcela nově otevřený rodinný hotel se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova v letovisku Matemwe. Ubytování nabízí v pouhých sedmi pokojích umístěných ve dvou oddělených vilách. Hotel nabízí romantickou atmosféru a je vhodný pro milovníky klidné dovolené. Díky své poloze proti ostrůvku Mwemba si zde přijdou na své také milovníci šnorchlování.

Popis

Zawadi Beach Villas Matemwe ***+, Zanzibar - východní pobřeží: Restaurace a bar, velký bazén a jacuzzi, Wifi připojení ve všech prostorách hotelu, za poplatek: prádelna, lékař na telefonu.Bílá písčitá pláž u hotelu s výskytem korálů (cca 500 m od břehu).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat