Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Zawadi Beach Villas Matemwe

Tanzánie, Zanzibar, Matemwe

Strava Plná penze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Zawadi Beach Villas Matemwe
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 29 990 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Poloha

Zawadi Beach Villas Matemwe ***+, Zanzibar - východní pobřeží: Zcela nově otevřený rodinný hotel se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova v letovisku Matemwe. Ubytování nabízí v pouhých sedmi pokojích umístěných ve dvou oddělených vilách. Hotel nabízí romantickou atmosféru a je vhodný pro milovníky klidné dovolené. Díky své poloze proti ostrůvku Mwemba si zde přijdou na své také milovníci šnorchlování.

Popis

Zawadi Beach Villas Matemwe ***+, Zanzibar - východní pobřeží: Restaurace a bar, velký bazén a jacuzzi, Wifi připojení ve všech prostorách hotelu, za poplatek: prádelna, lékař na telefonu.Bílá písčitá pláž u hotelu s výskytem korálů (cca 500 m od břehu).

Sport a zábava

Zawadi Beach Villas Matemwe ***+, Zanzibar - východní pobřeží: Za poplatek možnost zajištění výletů za šnorchlováním, dalších výletů a hloubkových potápěčských ponorů.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy. Odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem.

Den 2: PŘÍLET NA ZANZIBAR: Přílet do hlavního města ostrova Zanzibar. Uvítání na letišti a transfer minibusem do hotelu dle výběru. Volný program.

Den 3: POBYT NA ZANZIBARU: Pobyt u moře se snídaní, polopenzí, plnou penzí či s All Inclusive. Možnost pozorování korálů, necelých 500 m od po bře ží, kam lze při odlivu zejména na vý chodním pobřeží dojít pěšky (až k útesu) a pozorovat bohatý podmořský život (boty do vody nutné). Doporučuje me využít bohaté nabídky fakultativních výletů. Lze navštívit starobylé centrum města Zanzibaru - Stone Town, dále jsou velmi oblíbené výlety do oblasti Kizimka zi s pozorováním delfínů, rybaření, náv ště vy farem na pěstování koření, jehož vů ně se nese celým ostrovem a také návštěva původního pralesa jediného místa, kde žijí červené guerézy pláštíkové.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy. Přílet do Prahy.

Ubytování

Zawadi Beach Villas Matemwe ***+, Zanzibar - východní pobřeží: V jedné vile jsou 4 pokoje a ve druhé 3 pokoje. V patře se nacházejí pokoje Zawadi Sea View a v přízemí pokoje Salme Sea View. K vybavení všech pokojů patří koupelna s WC, moskytiéry, ventilátor, individuálně nastavitelná klimatizace, trezor, lednička, Wifi připojení, terasa či balkon s výhledem na bazén a oceán (pokoje v 1. patře za příplatek).

Stravování

Zawadi Beach Villas Matemwe ***+, Zanzibar - východní pobřeží: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze či plná penze (výběr z menu).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat