Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel JW Marriott Khao Lak Resort & Spa

Thajsko, Khao Lak, Khuk Khak Beach

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel JW Marriott Khao Lak
Hotel Jw Marriott Khao Lak Resort
Hotel Jw Marriott Khao Lak Resort & Spa
Počasí
29 °C - Bouřka
29 °C - Bouřka
Cena za osobu od 48 410 Kč

Dostupných: 603 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Luxus uprostřed tropického ráje zažijete během pobytu v pětihvězdičkovém hotelu retězce Marriott v letovisku Khao Lak. Z hotelu je to jen pár kroků na známou pláž Khuk Khak.

Popis

V resortu se nachází recepce/concierge, směnárna, trezor, turistické informace, lobby, knihkupectví, prostor pro pořádání bbq, obchod se suvenýry, kadeřnictví, kosmetický salón, herna, restaurace a bary. Dále je možné využít pokojovou službu, službu praní a čištění oděvů, službu hlídání dětí a další.

Sport a zábava

Nabídka sportovních aktivit je velmi pestrá. K dispozici je fitness centrum, venkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, půjčovna kol, běžecká dráha, sauna, možnost jízdy na kajaku, potápění, sportovní hřiště, squash, stolní tenis, tenisové kurty, volejbal či například surfování. Po dni plném sportu mnozí uvítají návštěvu spa centra. Nejmenší hosté mohou navštívit junior klub s řadou doprovodných aktivit.

Ubytování

Prostorné a velmi vkusně zařízené pokoje jsou vybaveny individuálně řízenou klimatizací, sadou na přípravu kávy a čaje, sadou na žehlení, malou ledničkou, trezorem, vlastní koupelnou včetně vysoušeče vlasů, TV/SAT, minibarem, pracovní plochou a telefonem. K dispozici jsou také pokoje s bezbariérovým přístupem.

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstveni během letu. Den 2 : BANGKOK - KHAO LAK Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KHAO LAK Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KHAO LAK – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště a cesta letadlem do Bangkoku.Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 10 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním . Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK- KHAO LAK Přílet do Bangkoku, pokračováni letu na Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KHAO LAK Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KHAO LAK – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na Phuketu, let do Bangkoku. Pokračováni letu do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 13 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním . Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK- KHAO LAK Přílet do Bangkoku, pokračováni letu na Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KHAO LAK Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 14 : KHAO LAK – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na Phuket, let do Bangkoku. Pokračováni letu do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 15 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídně s mezipřistáním. Občerstveni během letu. Den 2 : BANGKOK - KHAO LAK Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KHAO LAK Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KHAO LAK – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště a cesta letadlem do Bangkoku.Odlet do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Den 10 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním . Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK- KHAO LAK Přílet do Bangkoku, pokračováni letu na Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KHAO LAK Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KHAO LAK – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na Phuketu, let do Bangkoku. Pokračováni letu do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Den 13 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídně s mezipřistáním . Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK- KHAO LAK Přílet do Bangkoku, pokračováni letu na Phuket. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KHAO LAK Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 14 : KHAO LAK – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště na Phuket, let do Bangkoku. Pokračováni letu do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Den 15 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat