Vyhledat zájezd

Hotel Centara Koh Chang Tropicana Resort A Spa

Thajsko, Ko Chang

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 10 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní, 24 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Centara Koh Chang Tropicana Resort
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 28 990 Kč

Dostupných: 1 653 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Popis

Recepce, venkovní restaurace a BBQ, bazén, dětský bazén, jacuzzi, bar v bazénu, masáže a SPA, coffee shop, obchůdky. Písčitá u hotelu.

Sport a zábava

Potápění, půjčovna kajaků na pláži.

Ubytování

Resort má 74 pokojů, rozprostřených na překrásné zahradě, plné tropických rostlin a tekoucích potůčků plných pestrobarevných ryb. Pokoje jsou prostorné a plně vybaveny minibarem, vařičem na čaj a kávu, každý pokoj má nastavitelnou klimatizaci a stropní ventilátor.

Stravování

Snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Bangkok. 2.den - přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Bangkoku do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Svou vznešenou polohou přímo na svůdném písku Klong Praow Beach je Koh Chang Tropicana Resort & Spa jedním z nejlákavějších resortů na ostrově Koh Chang. Vychutnejte si magický úkryt, kde základ je na luxusním ubytování a žádoucích službách.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat