Vyhledat zájezd

Kacha Resort & Spa

Thajsko, Ko Chang

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
30 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy

Poloha

Idylický resort je situován na východním pobřeží thajského zálivu, na krásné pláži White Sand, přibližně 4h jízdy od Bangkoku. Je ideálním místem pro všechny, kteří milují moře, pláže, procházky a nádherné západy slunce.

Popis

K nabídce patří komplexní služby, které lze od plážového resortu očekávat. K dispozici je 24h recepce se směnárnou, restaurace a bar s místní i mezinárodní kuchyní včetně vegetariánské, prádelna, WIFI a konferenční mísnost.

Sport a zábava

Venkovní bazén s dětským bazénem, lázeňské centrum. Hotel pořádá výlety po okolí. Nedaleko se nachází menší nákupní centrum.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje několika kategorií jsou všechny moderně zařízené koupelnou s fénem, individuálně nastavitelnou klimatizací, TV/SAT, telefonem, trezorem, minibarem a rychlovarnou konvicí pro přípravu kávy či čaje. Hotel nabízí i family suite, kde lze ubytovat 2 dospělé a 2 děti.

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Volný program. Den 3 : BANGKOK – KOH CHANG Transfer z hotelu do přístavu. Odjezd lodí na Koh Chang. Ubytování. Nocleh. Den 4 : KOH CHANG Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KOH CHANG – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 10 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Volný program. Den 3 : BANGKOK – KOH CHANG Transfer z hotelu do přístavu. Odjezd lodí na Koh Chang. Ubytování. Nocleh. Den 4 : KOH CHANG Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KOH CHANG – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 13 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Volný program. Den 3 : BANGKOK- KOH CHANG Transfer z hotelu do přístavu. Odjezd lodí na Koh Chang. Ubytování. Nocleh. Den 4 : KOH CHANG Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 14 : KOH CHANG – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 15 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Thajsko v lokalitě Ko Chang nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat