Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Klong Prao Resort

Thajsko, Ko Chang

Hotel Klong Prao Resort (hlavní fotografie)

7% sleva až

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Klong Prao Resort
Počasí
30 °C - Bouřka
30 °C - Bouřka
Cena za osobu od 25 700 Kč

Dostupných: 125 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Oblíbený resort tvoří bungalovy a pavilóny, soustředěné kolem mořské laguny. Hotel nabízí několik typů pokojů. Oblíbený resort tvoří bungalovy a pavilóny, soustředěné kolem mořské laguny. Hotel nabízí několik typů pokojů.

Popis

Restaurace, večerní restaurant na pláži s vynikajícími rybími specialitami, bar, konferenční centrum, internet, pokojový servis, dětská pečovatelka. Písečná, s pozvolným vstupem do vody, přímo před hotelem. Restaurace, večerní restaurant na pláži s vynikajícími rybími specialitami, bar, konferenční centrum, internet, pokojový servis, dětská pečovatelka. Písečná, s pozvolným vstupem do vody, přímo před hotelem.

Sport a zábava

Bazén, jacuzzi, sauna, potápěčské středisko, půjčovna kajaků a horských kol. Hotel též pořádá výlety motorovým člunem na moře. Bazén, jacuzzi, sauna, potápěčské středisko, půjčovna kajaků a horských kol. Hotel též pořádá výlety motorovým člunem na moře.

Ubytování

Klimatizace, koupelna se sprchou a WC, TV, lednička s minibarem, terasa s výhledem na pobřeží, bazén či lagunu. Na pokoji max. 3 osoby. Klimatizace, koupelna se sprchou a WC, TV, lednička s minibarem, terasa s výhledem na pobřeží, bazén či lagunu. Na pokoji max. 3 osoby.

Stravování

Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Ostatní

- klidné prostředí - obklopen tropickou vegetací - výhodná cena.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat