Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Klong Prao Resort

Thajsko, Ko Chang

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Klong Prao Resort
Klong Prao Resort
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 25 200 Kč

Dostupných: 684 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Ostatní

- klidné prostředí - obklopen tropickou vegetací - výhodná cena V ceně každého pobytu jsou jedna nebo dvě noci v Bangkoku. V závislosti na délce pobytu. Bližší informace obdrží klienti na pobočce.

Stravování

Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Poloha

Oblíbený resort tvoří bungalovy a pavilóny, soustředěné kolem mořské laguny. Hotel nabízí několik typů pokojů. Oblíbený resort tvoří bungalovy a pavilóny, soustředěné kolem mořské laguny. Hotel nabízí několik typů pokojů.

Popis

Restaurace, večerní restaurant na pláži s vynikajícími rybími specialitami, bar, konferenční centrum, internet, pokojový servis, dětská pečovatelka. Písečná, s pozvolným vstupem do vody, přímo před hotelem. Let s přestupem Restaurace, večerní restaurant na pláži s vynikajícími rybími specialitami, bar, konferenční centrum, internet, pokojový servis, dětská pečovatelka. Písečná, s pozvolným vstupem do vody, přímo před hotelem.

Sport a zábava

Bazén, jacuzzi, sauna, potápěčské středisko, půjčovna kajaků a horských kol. Hotel též pořádá výlety motorovým člunem na moře. Bazén, jacuzzi, sauna, potápěčské středisko, půjčovna kajaků a horských kol. Hotel též pořádá výlety motorovým člunem na moře.

Ubytování

Klimatizace, koupelna se sprchou a WC, TV, lednička s minibarem, terasa s výhledem na pobřeží, bazén či lagunu. Na pokoji max. 3 osoby. Klimatizace, koupelna se sprchou a WC, TV, lednička s minibarem, terasa s výhledem na pobřeží, bazén či lagunu. Na pokoji max. 3 osoby.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat