Vyhledat zájezd

Mercure Koh Chang Hideaway

Thajsko, Ko Chang

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Oblačno
Cena za osobu od 49 085 Kč

Dostupných: 63 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Hotel vyšší kategorie je umístěn do zátoky Bai Lan, východně od letiště Trat na druhém největším ostrově Thajska, Koh Chang. Cesta z Bangkoku trvá přibližně 4-5 hodin jízdy.

Popis

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace, 3 bary, dětský klub, business centrum, služby kopírování a faxování, služby praní a žehlení oděvů a 24 hodinová pokojová služba.

Sport a zábava

V resortu je k dispozici sauna, jacuzzi, masáže, venkovní bazén s terasou na opalování, fitness centrum a soukromá pláž.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v moderně zařízených pokojích několika kategorií. Součástí jejich vybavenosti je klimatizace, trezor, minibar, kávovar, rychlovarná konvice, TV/SAT, pracovní stůl a sociální zařízení včetně vysoušeče vlasů. Pokoje mají také WiFi připojení zdarma.

Stravování

Snídaně

Program

Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídně s leteckou společností Royal Jordanian. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu Indra Regent, ubytování. Nocleh. Volný program Den 3 : BANGKOK – KOH CHANG Transfer z hotelu do přístavu. Odjezd lodí na Koh Chang. Ubytování. Nocleh. Den 4 : KOH CHANG Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KOH CHANG – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Vídně s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 10 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat