Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Mercure Koh Chang Hideaway

Thajsko, Ko Chang

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 28 766 Kč

Dostupných: 714 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v moderně zařízených pokojích několika kategorií. Součástí jejich vybavenosti je klimatizace, trezor, minibar, kávovar, rychlovarná konvice, TV/SAT, pracovní stůl a sociální zařízení včetně vysoušeče vlasů. Pokoje mají také WiFi připojení zdarma.

Stravování

Snídaně.

Popis

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace, 3 bary, dětský klub, business centrum, služby kopírování a faxování, služby praní a žehlení oděvů a 24 hodinová pokojová služba.

Sport a zábava

V resortu je k dispozici sauna, jacuzzi, masáže, venkovní bazén s terasou na opalování, fitness centrum a soukromá pláž.

Poloha

Hotel vyšší kategorie je umístěn do zátoky Bai Lan, východně od letiště Trat na druhém největším ostrově Thajska, Koh Chang. Cesta z Bangkoku trvá přibližně 4-5 hodin jízdy.

Program

Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídeň s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK – KOH CHANG Transfer do přístavu. Odjezd lodí na Koh Chang. Ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH CHANG Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KOH CHANG – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Den 10 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídeň s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK – KOH CHANG Transfer do přístavu. Odjezd lodí na Koh Chang. Ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH CHANG Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KOH CHANG – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Den 13 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : VÍDEŇ - BANGKOK Odlet z Vídně s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK – KOH CHANG Transfer do přístavu. Odjezd lodí na Koh Chang. Ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH CHANG Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 14 : KOH CHANG – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Vídně s přestupem. Občerstvení během letu. Den 15 : VÍDEŇ Přílet do Vídně. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK – KOH CHANG Transfer do přístavu. Odjezd lodí na Koh Chang. Ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH CHANG Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 9 : KOH CHANG – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 10 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK – KOH CHANG Transfer do přístavu. Odjezd lodí na Koh Chang. Ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH CHANG Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KOH CHANG – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 13 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu. Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK – KOH CHANG Transfer do přístavu. Odjezd lodí na Koh Chang. Ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH CHANG Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Den 14 : KOH CHANG – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 15 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat