Vyhledat zájezd

Koh Chang Paradise Resort & Spa bungalovy

Thajsko, Ko Chang

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Paradise Resort
Počasí
29 °C - Možnost deště
29 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 26 790 Kč

Dostupných: 2 440 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Koh Chang Paradise Resort & Spa je postavený ve větší zahradě přímo na pláží 260 metrů dlouhé. Resort se 70-ti samostatnými bungalovy, postavený na Klong Prao Beach, bílé písečné pláži, kde můžete dlouze relaxovat v bezstarostné atmosféře. Kdykoliv hledáte dovolenou s romantickým únikem.

Popis

Recepce, restaurace s výhledem na moře, bazén, restaurace nabízí širokou nabídku jídel z thajské, čínské a evropské kuchyně, restaurace je vyhlášená svými specialitami z čerstvých mořských živočichů. Písčitá do 30 metrů od bungalovů.

Sport a zábava

Pujčovna kol, vodní sporty na pláži: kajaky, šnorchlování, potápění a spousta dalších aktivit jako výlety na vodopády či treky na slonech.

Ubytování

Pokoje superior, Superior Beach Front, Deluxe a Deluxe Beach Front bungalovy jsou dekorované v thajském stylu, plně klimatizované s mini barem, lednicí, satelitní televizí, koupelnou a toaletou. Všechny bungalovy jsou položeny mezi houpajícími se kokosovými palmami a tropickou zahradou.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Bangkok. 2.den - přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Bangkoku do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat