Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Sita Beach Resort

Thajsko, Ko Lanta

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Bouřka
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Sport a zábava

Sita Beach Resort ****, Ko Lipe: Bazén, vodní sporty na pláži (šnorchlování, potápění, kajaky, rybaření).

Program

Den 21 - : BANGKOK: Přílet do Bangkoku, v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: BANGKOK: Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaeo, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

Den 4: BANGKOK – KRABI – KO LANTA: Snídaně, transfer na letiště v Bangkoku, odlet do Krabi, odjezd na ostrov Ko Lanta, ubytování.

Den 5: KO LANTA – KO LIPE: Snídaně, odjezd lodí na ostrov Ko Lipe.

Den 6: KO LIPE: Snídaně. Volný program na ostrově.

Den 15: KO LIPE – KO LANTA: Snídaně. Transfer na ostrov Ko Lanta.

Den 16: KO LANTA – KRABI – BANGKOK – PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště v Krabi, odlet do Bangkoku a následně odlet do Prahy.

Den 17: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety z ostrova Ko Lipe Fakultativní výlety z ostrova jsou pořádány resorty, ve kterých trávíte svou dovolenou. Nabídka a ceny jsou uvedeny na recepcích hotelů. V nabídkách výletů jsou zejména lodní výlety do mořského národního parku Tarutao a výlety za šnorchlováním a koupáním na okolních ostrovech.

Popis

Sita Beach Resort ****, Ko Lipe: Recepce, restaurace podávající speciality thajské i mezinárodní kuchyně, bar na pláži, bazén s terasou, lázeňské centrum. Ve veřejných prostorách resortu wi-fi připojení.U písečné pláže.

Ubytování

Sita Beach Resort ****, Ko Lipe: Prostorné pokoje zařízené v moderním thajském stylu, které mají satelitní TV, balkon a koupelnu s WC, klimatizaci, telefon, trezor, vysoušeč vlasů , minibar, rychlovarnou konvici.

Stravování

Sita Beach Resort ****, Ko Lipe: Snídaně.

Poloha

Sita Beach Resort ****, Ko Lipe: Resort obklopený tropickou zahradou se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova, na krásné pláži Pattaya. Okolí pláže je obklopeno korálovými útesy. Resort má k dispozici 41 zděných vil uspořádaných do dvou sekcí kolem dvou bazénů ve svahu u pláže. Resort nabízí širokou kategorii ubytovacích kapacit od pokojů superior,které jsou součástí základní katalogové nabídky, po pokoje deluxe, suity a vily.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Thajsko v lokalitě Ko Lanta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat