Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Anda Resort

Thajsko, Ko Lipe

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 13 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Oblačno
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 76 890 Kč

Dostupných: 15 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Program

Den 21 - : BANGKOK: Přílet do Bangkoku, v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: BANGKOK: Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaeo, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

Den 4: BANGKOK – KRABI – KO LANTA: Snídaně, transfer na letiště v Bangkoku, odlet do Krabi, odjezd na ostrov Ko Lanta, ubytování.

Den 5: KO LANTA – KO LIPE: Snídaně, odjezd lodí na ostrov Ko Lipe.

Den 6: KO LIPE: Snídaně. Volný program na ostrově.

Den 15: KO LIPE – KO LANTA: Snídaně. Transfer na ostrov Ko Lanta.

Den 16: KO LANTA – KRABI – BANGKOK – PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště v Krabi, odlet do Bangkoku a následně odlet do Prahy.

Den 17: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety z ostrova Ko Lipe Fakultativní výlety z ostrova jsou pořádány resorty, ve kterých trávíte svou dovolenou. Nabídka a ceny jsou uvedeny na recepcích hotelů. V nabídkách výletů jsou zejména lodní výlety do mořského národního parku Tarutao a výlety za šnorchlováním a koupáním na okolních ostrovech.

Sport a zábava

Anda Resort ***, Ko Lipe(Thajsko): Šnorchlování, potápění, rybaření.
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok: Venkovní bazén, fitness centrum, masáže.

Popis

Anda Resort ***, Ko Lipe(Thajsko): Resort má restauraci pod širým nebem podávající speciality thajské i mezinárodní kuchyně, plážový bar, kavárnu podávající lehké občerstvení během dne, ve veřejných prostorách je k dispozci Wi-Fi připojení.Na pláži s bílým pískem.
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok: Restaurace Makkasan, která je otevřena 24 hodin denně a nabízí thajskou i mezinárodní kuchyni, pekárna s nabídkou dortů a výborné kávy, bar, babysitting, trezory na recepci, čistírna, konferenční sály.

Ubytování

Anda Resort ***, Ko Lipe(Thajsko): Prostorné vily mají krásný interiér s kvalitním teakovým nábytkem a vlastní terasu s venkovním posezením. Jsou vybaveny postelemi s nebesy, trezorem a župany, klimatizací, minibarem, TV se satelitem.
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok: Nastavitelná klimatizace,koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, telefon.Na pokoji max. 3 osoby. 2 děti do 12 let jsou možné v pokoji deluxe s jednou přistýlkou za příplatek. 3 děti mohou být ubytované v pokoji s propojenými dveřmi.

Stravování

Anda Resort ***, Ko Lipe(Thajsko): Snídaně.
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Poloha

Anda Resort ***, Ko Lipe(Thajsko): Resort Anda se nachází v parku Tarutao National Marine Park. Je vzdálen hodinu jízdy motorovým člunem od přístavu Langkawi Telaga. Resort skládající se z několika vil a pokojů v tradičním balijském stylu je situován na klidném jižním konci pláže Sunrise Beach.
Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok: Hotel Bangkok Palace má výhodnou polohu nejen pro ty, kteří rádi poznávají světové metropole, ale i pro ty, kteří rádi nakupují, protože v okolí hotelu se nachází 2 největší obchodní centra Thajska a nasávají atmosféru a noční život exotických míst. Hotel leží v centru Bangkoku ve čtvrti Pratu Nam v pěší dostupnosti (cca 50 m) metra – zastávka Makkasan, která spojuje tuto čtvrť s dalšími částmi města a hlavním letištěm Bangkoku – Suvarnabhumi. Tento příjemný a osvědčený výškový hotel o 16 patrech nabízí 660 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje superior, u kterých je na vyžádání možnost propojení dveřmi. Za příplatek zajistíme ubytování ve větších pokojích deluxe, junior suite či executive suite.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat