Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Sivalai Resort

Thajsko, Ko Mook

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
24 °C - Bouřka
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Popis

Sivalai Resort ***, Ko Mook: V tomto dechberoucím resortu je k dispozici restaurace, bazén, dětský bazén, masáže, možnost transferu hydroplánem.Přímo na pláži Hao Laem Beach.

Program

Den 21 - : BANGKOK: Přílet do Bangkoku, v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: BANGKOK: Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaeo, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

Den 4: BANGKOK - KRABI: Snídaně, transfer na letiště v Bagnkoku, odlet do Krabi, nocleh.

Den 5: KRABI - KO MOOK: Snídaně. Transfer do přístavu, odjezd na ostrov Ko Mook/Ko Ngai.

Den 6: KO MOOK: Snídaně. Volný program na ostrově.

Den 15: KO MOOK - KRABI: Snídaně. Transfer do Krabi, nocleh.

Den 16: KRABI - BANGKOK - PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště v Krabi, odlet do Bangkoku a následně do Prahy.

Den 17: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety z ostrovů Ko Mook a Ko Ngai Fakultativní výlety z ostrovů Ko Mook a Ko Ngai jsou pořádány resorty, ve kterých trávíte svou dovolenou. Nabídka a ceny jsou uvedeny na recepcích hotelů. V nabídkách výletů jsou zejména lodní výlety za šnorchlováním a koupáním na okolních ostrovech.

Ubytování

Sivalai Resort ***, Ko Mook: Klimatizace, balkon/terasa, TV, DVD/VCD přehrávač, trezor, koupelna s WC, moskytiéra, vysoušeč vlasů, rychlovarna konvice.

Poloha

Sivalai Resort ***, Ko Mook: Vřelé a přátelské přivítání obyvatel ostrova, neskutečná krása dlouhých písečných pláží a průzračně čisté moře bohaté na podvodní život - to je ostrov Ko Mook, kde Vás čeká vysněná exotická dovolená. Ostrov je stranou veškeré civilizace a je ideálním místem pro všechny, kdo hledají absolutní klid a odpočinek. Sivalai Resort je příjemný jednoduchý resort s naprosto jedinečnou atmosférou, díky své lokaci na písečném výběžku v jihovýchodní části ostrova. Je obklopen tropickou zahradou a hájem kokosových palem. Resort má k dispozici 48 bungalovů v několika kategoriích. V základní nabídce jsou vily v druhé a třetí řadě, první řada přímo na pláži je za příplatek.

Sport a zábava

Sivalai Resort ***, Ko Mook: Šnorchlování, potápění, půjčovna kol, rybaření, masáže, výlety po okolních ostrůvcích (island hopping).

Stravování

Sivalai Resort ***, Ko Mook: Servírované snídaně, možnost stravování a la carte.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Thajsko v lokalitě Ko Mook nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat