Vyhledat zájezd

Al's Laemson Resort

Thajsko, Koh Samui

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotelový komplex Al's Laemson Resort
Hotelový komplex Al's Laemson Resort
Počasí
26 °C - Bouřka
Cena za osobu od 29 200 Kč

Dostupných: 87 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a golf

Poloha

Oblíbený resort, jehož polohu budete milovat, se rozkládá v severní části světově proslulé dlouhé písečné pláže Chaweng. Je ideálním výchozím bodem pro výlety po celém ostrově. Na své si zde ale přijdou i milovníci nočního života, jelikož v okolí se nachází nepřeberné množství restaurací, barů a diskoték.

Popis

Pro hosty je zde připravená příjemná restaurace s výhledem na moře, bar, recepce se směnárnou, připojení k internetu (zpoplatněno) a prádelna. Hotel zajišťuje výlety po okolí, hlídání dětí, lékařskou službu na telefonu a rádi pro vás zajistí i pronájem auta.

Sport a zábava

Venkovní bazén, masáže, plážové aktivity a vodní sporty. Na ostrově se nachází i golfové hřiště, kam hotel organizuje dopravu.

Ubytování

Prostorné vily s minimální rozlohou 30 m ² jsou rozděleny do 4 kategorií. Všechny jsou vkusně zařízeny s individuálně nastavitelnou klimatizací, TV/SAT, trezorem, rychlovarnou konvicí, telefonem a balkónem. Na vyžádání lze zapůjčit na recepci adaptér. K dispozici jsou též nekuřácké pokoje.

Stravování

Snídaně

Program

Den 1 : PRAHA - BANGKOK Odlet z Prahy. Občerstvení během letu. Den 2 : BANGKOK – KOH SAMUI Přílet do Bangkoku, pokračováni letu na Koh Samui. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh. Den 3 : KOH SAMUI Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu (snídaně). Možnost fakultativních výletů. Den 12 : KOH SAMUI – BANGKOK Transfer z hotelu na letiště v Koh Samui, a cesta letadlem do Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu. Den 13 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat