Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Aloha Resort

Thajsko, Koh Samui, Lamai Beach

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Aloha Resort
Hotel a bungalovy Aloha Resort
Velký Okruh Středním Thajskem
Počasí
27 °C - Možnost bouřky
27 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 26 391 Kč

Dostupných: 1 277 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy

Poloha

Příjemný a velmi oblíbený hotel leží na jedné z nejhezčích pláží ostrova, na pláži Lamai. V okolí hotelu se nachází několik restaurací s mořskými specialitami, půjčoven automobilů a motocyklů, potápěčských center a diskoték. 74 pokojů je umístěno v architektonicky velmi pěkně řešené budově. V základní nabídce jsou pokoje de luxe s přímým či bočním výhledem na moře. Příjemný a velmi oblíbený hotel leží na jedné z nejhezčích pláží ostrova, na pláži Lamai. V okolí hotelu se nachází několik restaurací s mořskými specialitami, půjčoven automobilů a motocyklů, potápěčských center a diskoték. 74 pokojů je umístěno v architektonicky velmi pěkně řešené budově. V základní nabídce jsou pokoje de luxe s přímým či bočním výhledem na moře.

Popis

2 restaurace, bar, kavárna, turistické centrum, konferenční centrum, dětská pečovatelka. Písečná, s hebkým bělostným pískem, přímo před hotelem. Let s přestupem 2 restaurace, bar, kavárna, turistické centrum, konferenční centrum, dětská pečovatelka. Písečná, s hebkým bělostným pískem, přímo před hotelem.

Sport a zábava

Velký bazén, dětský bazének, vodní sporty na pláži. Velký bazén, dětský bazének, vodní sporty na pláži (za poplatek). Večerní zábava v  barech a restauracích střediska Lamai.

Ubytování

Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, telefon, balkón nebo terasa. Vysoušeč vlasů možno zapůjčit na recepci. Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, telefon, balkón nebo terasa. Vysoušeč vlasů možno zapůjčit na recepci.

Stravování

Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Ostatní

- výhodná poloha přímo u pláže - hloubka pro plavání i za odlivu - klidnější středisko.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat